💌راهنمای جامع پشتیبانی نوبیتکس به همراه راه‌های ارتباطی📞

پشتیبانی نوبیتکس
راهنمای جامع پشتیبانی نوبیتکس به همراه معرفی راه های ارتباطی

کاربران ایرانی برای انجام معاملات رمز ارزی در پلتفرم های جهانی با محدودیت های فراوانی رو به رو هستند. از این رو، صرافی های داخلی ایجاد شده اند. صرافی نوبیتکس یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران است که به بیش از 6 میلیون کاربر خدمات ارائه می دهد و بزرگترین بازار رمز ارز در ایران را در دست دارد. آیا تاکنون از این پلتفرم استفاده کرده و در آن با چالشی مواجه شده اید؟ در این مقاله با ارائه راهنمای جامع پشتیبانی نوبیتکس، بهترین راه برای رفع مشکلات و موانع شما در استفاده از این صرافی را معرفی می کنیم.

درباره صرافی نوبیتکس

نوبیتکس، یکی از قدیمی ترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران به شمار می رود و تقریبا همه آن را می شناسند. این پلتفرم از سال 1396 شروع به کار کرده و از آن زمان تاکنون صد ها میلیون معامله را برای ایرانیان پردازش کرده است. در ادامه به برخی از مهم ترین امکانات و ویژگی های این صرافی اشاره می کنیم:

 • ارائه پلتفرم های استیکینگ و ییلدفارمینگ
 • دارای ابزارهای حرفه ای برای ترید معامله گران
 • تسویه سریع با سقف واریز و برداشت بالا
 • ارائه پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
 • دارای امکانات امنیتی گوناگون و گسترده
 • قابل استفاده در سیستم عامل های موبایل در قالب اپلیکیشن یا بر بستر وب در کامپیوتر
 • امکان ثبت نام اولیه با شماره تلفن همراه یا ایجاد سریع حساب از طریق گوگل

با وجود امکانات مورد اشاره در نوبیتکس، این صرافی برای بسیاری از کاربران ایرانی می تواند بهترین گزینه برای انجام معاملات و خرید و فروش رمز ارز در کشور قلمداد شود.

راه های ارتباط با صرافی نوبیتکس

نوبیتکس با وجود حجم معاملات نسبتا بالا در مقایسه با رقبا و ارائه خدمات به تعداد چشم گیری از کاربران باید راه های ارتباطی متنوع و متعددی داشته باشد تا بتواند به نیاز مشتریان خود پاسخ دهد؛ خوشبختانه در این مورد، نوبیتکس قوی ظاهر شده است. کاربران به روش های مستقیم و غیرمستقیم زیر می توانند با این مجموعه ارتباط داشته باشند:

 • پشتیبانی چت آنلاین 24 ساعته
 • کانال اطلاع رسانی در تلگرام
 • سامانه تیکتینگ (تیکت گذاری)
 • ارتباط تلفنی مستقیم
 • سیستم انتقادات و پیشنهادات
 • ارسال ایمیل

صرافی نوبیتکس پیشنهاد کرده است که پیش از اقدام برای ارتباط با پشتیبانی، بخش سوالات متداول در وب سایت آن را مطالعه کنید؛ چرا که در صورت وجود پاسخ پرسش شما در آن قسمت، نیازی به تماس با کارشناسان این مجموعه نخواهد بود.

چت آنلاین

چت زنده
راهنمای چت آنلاین با پشتیبانی صرافی نوبیتکس

بیشتر صرافی ها، کارگزاری ها و پلتفرم های معاملاتی در ایران و جهان امکان گفتگوی آنلاین با پشتیبانی خود بر بستر وب را در اختیار مشتریان قرار می دهند. پشتیبانی مجموعه نوبیتکس نیز به این قاعده وفادار بوده و امکان چت با کارشناسان خود در هر ساعت از شبانه روز را در قالب دکمه ای بنفش رنگ در صفحات مختلف وب سایت این صرافی، ارائه کرده است.

سیستم تیکت

سیستم پشتیبانی
راهنمای سیستم ثبت تیکت در صرافی نوبیتکس

راه دیگر ارتباط با نوبیتکس، ثبت تیکت است. بر اساس اطلاعات وب سایت رسمی این صرافی، مشتریان می توانند جهت رفع مشکلات پیرامون حساب کاربری خود، در سامانه تیکتینگ تیکت خود را ثبت کرده و منتظر ارتباط کارشناسان باشند. این سامانه از طریق وب سایت Nobitex در دسترس کاربران قرار دارد.

تماس تلفنی

پشتیبانی تلفنی
تماس تلفنی با کارشناسان پشتیبانی صرافی نوبیتکس

پشتیبانی Nobitex توصیه می کند که تا حد ممکن از راه های ارتباطی دیگر برای مطرح کردن چالش های خود استفاده کنید؛ چرا که حجم تماس ها بالا است و امکان پاسخگویی به تمام درخواست های شما قطعی نیست. اگرچه این پلتفرم، استفاده از چت آنلاین را به جای این گزینه پیشنهاد می کند اما این روش نیز برای مشتریان این صرافی در دسترس است.

پشتیبانی نوبیتکس چه ساعات و روزهایی پاسخگو می باشد؟

نوبیتکس دو راه ارتباطی زنده به کاربران خود ارائه می دهد. از طریق این دو روش، شما در ساعات مشخص شده می توانید در لحظه یا پس از کمی انتظار با کارشناسان پشتیبانی این پلتفرم ارتباط بگیرید. در جدول زیر می توانید ساعات و روزهای پاسخگویی این دو شیوه تماس را مشاهده کنید:

راه ارتباطی ساعات و روزهای پاسخگویی
چت آنلاین 7 روز هفته – 24 ساعت شبانه روز
تماس تلفنی شنبه تا پنجشنبه – از ساعت 8 تا 21

چگونگی ثبت تیکت

ثبت تیکت در صرافی نوبیتکس به سادگی از طریق وب سایت این پلتفرم انجام می شود. برای این کار روی لینک [ارتباط با ما] در قسمت پایین صفحه کلیک کنید. در صفحه باز شده می توانید دکمه [ثبت تیکت] را در [مسیر چهارم] ببینید؛ بر روی آن کلیک کنید تا به صفحه فرم تیکت هدایت شوید.

پیگیری درخواست ها

پشتیبانی
پیگیری درخواست ها در صرافی نوبیتکس از طریق کارشناسان پشتیبانی

اگر پس از ثبت تیکت تماسی از سوی پشتیبانی پلتفرم نوبیتکس با شما برقرار نشد، می توانید برای پیگیری تیکت خود از طریق چت آنلاین یا تماس تلفنی با کارشناسان این صرافی اقدام کنید.

موضوعات قابل پیگیری در پشتیبانی نوبیتکس

در ارتباط با کارشناسان بخش پشتیبانی در صرافی نوبیتکس، مشکلات مرتبط با موضوعات گوناگون را می توانید پیگیری کنید. در ادامه، به چندی از موضوعات مهم قابل پیگیری در این پلتفرم اشاره می کنیم:

 • واریز و برداشت رمز ارز
 • واریز و برداشت ریالی
 • معاملات
 • موارد امنیتی
 • تایید ورود دو عاملی و بقیه موارد مرتبط با حساب کاربری
 • احراز هویت
 • استیکینگ

شماره تماس نوبیتکس

جهت برقراری تماس مستقیم با پشتبیانی نوبیتکس، می توانید در ساعات اشاره شده در بخش پیشین این مقاله از طریق شماره زیر اقدام کنید:

[021-91009925]

بهتر است تنها زمانی از این راه ارتباطی استفاده کنید که گزینه های دیگر برای مشکل شما مناسب نباشند.

آدرس ایمیل پشتیبانی نوبیتکس

جهت ارسال ایمیل به کارشناسان پشتیبانی صرافی نوبیتکس می توانید از آدرس زیر استفاده کنید:

Support@nobitex.ir

خوشبختانه در این روش هم تیم پشتیبانی نوبیتکس عملکرد مناسبی دارد و در اسرع وقت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ می دهد.

جمع بندی

در این مقاله به طور مفصل راه های ارتباطی پشتیبانی نوبیتکس برای مشتریان را شرح دادیم. اگر از کاربران این صرافی هستید، در زمان مواجهه با چالش های مختلف مرتبط با معاملات، برداشت و واریز ریالی یا ارزی، حساب کاربری یا دیگر مشکلات، می توانید از طریق روش های مورد بحث در این مطلب برای تماس با کارشناسان و حل مشکل خود اقدام کنید. هرچند، ممکن است مسیر تماس تلفنی همیشه در دسترس نباشد. آیا شما از عملکرد پشتیبانی نوبیتکس رضایت دارید؟!

سوالات متداول

✅ ساعات و روزهای پاسخگویی پشتیبانی نوبیتکس از طریق تماس تلفنی به چه صورت است؟

تماس تلفنی در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعات 9 الی 21 در دسترس است.

✅ چه راه هایی برای ارتباط با پشتیبانی صرافی نوبیتکس در دسترس هستند؟

راه های زیر برای ارتباط با پشتیبانی نوبیتکس در دسترس هستند:

 • چت آنلاین
 • تماس تلفنی
 • ثبت تیکت
 • سیستم انتقادات و پیشنهادات
 • ارسال ایمیل
✅ آیا پشتیبانی گفت و گوی آنلاین نوبیتکس به طور شبانه روزی در دسترس است؟

بله؛ پشتیبانی نوبیتکس در بخش چت آنلاین در 7 روز هفته و در 24 ساعت از شبانه روز در دسترس است.

درج نظر