🍀بررسی استراتژی های معاملاتی باینری آپشن

🎯استراتژی های معاملاتی باینری آپشن – Binary Option Strategies

صرف نظر از اینکه شما چه نوع نمادهای مالی را معامله می‌کنید، برای تبدیل شدن به یک معامله گرا سودآور و باثبات در بازار معاملات باینری آپشن، شما باید دو مورد را داشته باشید: استراتژی های معاملاتی مناسب و یک سیستم مدیریت سرمایه عالی.

هر نوع از نمادهای معاملاتی باینری آپشن (ارزها، کالاها، سهام و شاخص ها) دارای خصوصیت‌های منحصر به فرد خود هستند.

بنابراین هر استراتژی مبتنی بر عناصر فاندامنتالی که مثلا مربوط بر بازار سهام است، برای اینکه در بازارهای دیگر جوابگو باشد، نیاز به تنظیم و ویرایش دارد.

استراتژی های باینری آپشن که به خوبی تست شده‌اند و موفق هستند، برای بقا در بازارهای معاملاتی و رقابت‌های پرتنش آن ضروری هستند.

اگر صرفا بدون فکر و یک برنامه قابل اعتماد وارد معامله شوید و سبک معاملاتی مناسبی نداشته باشید، مطمئنا در بازار باینری آپشن ضرر خواهید کرد.

برخی معامله گران تحلیل فاندامنتال را به عنوان روش پیش‌بینی اصلی خود برای حرکت قیمتی نمادهای باینری آپشن معتبر ترجیح می‌دهند در حالی که برخی دیگر تصمیمات معاملاتی خود را کاملا بر اساس تحلیل تکنیکال می‌گیرند.

افتتاح حساب در بروکر کوتکس

تجربه باینری آپشن تجربیات باینری آپشن تحلیل باینری اپشن تحلیل تکنیکال باینری آپشن

تعداد قابل توجهی از معامله گران ترکیبی از این دو سبک تحلیل را استفاده می‌کنند و عناصر فاندامنتال را منبع اصلی اطلاعات خود در نظر می‌گیرند و همینطور از تحلیل تکنیکال برای مشخص کردن سطوح حمایت و مقاومت باینری آپشن و نقاط شکست کمک می‌گیرند.

⚡️ویژگی‌های بهترین استراتژی باینری آپشن ❇️توضیحات
ساده بودن استراتژی سودآوری با استراتژی های پیچیده مخصوصا برای مبتدی‌ها سخت‌تر است.
استراتژی تست شده قبل از به کارگیری، استراتژی را در حساب دمو تست کنید.
کنار گذاشتن استراتژی‌ های منسوخ استراتژی ها پس از مدتی از کار می‌افتند و دیگر سودآوری قبل را نخواهند داشت.
🍀بهترین بروکر باینری آپشن برای ترید بروکر آلپاری
📞تماس با کارشناسان پشتیبانی تلگرام

 

💯چرا به یک استراتژی باینری آپشن مناسب نیاز دارید؟

تجارت باینری چیست تجارت بدون ریسک در بایناری تجارت گزینه های دودویی تجارت گزینه های دودویی چیست

معاملات سیستماتیک برای موفقیت بلندمدت ضروری است و دلیل را در ادامه باهم بررسی می‌کنیم: وفادار ماندن به یک استراتژی باینری آپشن به شما اجازه می‌دهد که متمرکز بمانید و اجازه ندهید حجم بالای اخبار و اطلاعات اقتصادی فرایند تحلیلی شما را تحت تاثیر قرار دهد.

علاوه بر این، معامله مبتنی بر اخبار نیازمند این است که دانش قابل‌توجهی در مورد خصیصه‌های قیمتی یک نماد یا نوعی خاصی از نماد داشته باشید و همینطور آن را با تحلیل تکنیکال برای پیدا کردن نقاط ورود و خروج از معامله باینری آپشن، ترکیب کنید.

با این حال استفاده از یک استراتژی معاملاتی از قبل مشخص شده که به طور متمرکز بر اساس پرایس اکشن باینری آپشن است، به شما اجازه می‌دهد که صرف نظر از اخبار مداومی که منتشر می‌شود، به سودآوری باینری آپشن خود بپردازید.

با استفاده از یک استراتژی باینری آپشن قادر خواهید بود عملکرد خود را مشخص کنید و آن را بهبود ببخشید.

معامله شلخته و بدون برنامه هیچ فرصتی برای شما فراهم نمی‌کند که عملکرد باینری آپشن خود را بسنجید چون شما پایه ثابتی برای مقایسه عملکرد خود ندارید.

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

پرایس اکشن برای باینری آپشن پرایس اکشن در باینری آپشن پکیج آموزش باینری آپشن پکیج باینری آپشن

استفاده از یک سیستم معاملاتی باینری آپشن برای مدت طولانی به شما اجازه می‌دهد که یک پایگاه داده آماری بسازید که به شما کمک می‌کند عملکرد خود را ارزیابی کرده و روی بهبود آن کار کنید.

با تغییر پارامترهای مشخصی و مقایسه نتایج با داده‌های قبلی خود، شما قادر به تشخیص اینکه آیا تغییرات به نفع شما است یا خیر، خواهید بود.

با یک استراتژی معاملاتی باینری آپشن می‌توانید احساسات خود را بهتر کنترل کنید.

مخصوصا در زمان ضرر کنترل احساسات سخت است. طمع و ترس می‌توانند به سادگی یک معامله گر تازه‌کار را پس از زنجیره‌ای از معاملات موفق یا ناموفق تحت کنترل خود دربیاورند.

زمانی که طمع وارد میدان می‌شود، شما شروع به معامله با سرمایه بیش از حد خواهید کرد و تعداد معاملات بیشتری باز می‌کنید و اغلب وقتی می‌بینید روند معامله به نفع شما است، معامله باینری آپشن خود را دوبرابر خواهید کرد.

از طرف دیگر زمانی که ترس وارد میدان می‌شود، معامله گر از ورود به معاملات خوب اجتناب می‌کند و پول کمتری وارد معامله می‌کند و فرصت های معاملاتی بسیاری را از دست می‌دهد.

از این رو، داشتن یک استراتژی باینری آپشن به شما اجازه می‌دهد که به نوسان در عملکرد فعلی خود بی‌اعتنا باشید و روی موفقیت بلندمدت بدون درگیری با احساسات تمرکز کنید.

معامله بیش از حد نیز دشمن شما محسوب می‌شود. بدون یک سیستم معاملاتی مشخص با قوانین ورود و خروج از معامله تعریف شده، یک معامله گر می‌تواند به سادگی وارد جنونی از باز کردن معاملات شود.

بمباران اخبار، پیشنهادها از معامله گران حرفه‌ای، راهنمایی های دوستان و حتی وضعیت ماه (بله، تحقیق‌هایی وجود دارد که جایگاه ماه نسبت به زمین را با دوره‌های حرکات نماد مخصوصا سهام مرتبط می‌کند) می‌تواند باعث شود که شما معاملاتی بیش از حد توان خود در باینری آپشن ایران باز کنید.

 

🔰انتخاب استراتژی سودده باینری آپشن – Binary Option

 

تاریخچه باینری آپشن تجارت binary option تجارت باینری تجارت باینری آپشن

اگر شما از تعدادی از معامله گران بپرسید که بهترین استراتژی باینری آپشن کدام است، هر فرد احتمالا به یک استراتژی متفاوت اشاره می‌کند.

نه تنها این،‌ بلکه آنها به گروهای مختلفی تقسیم می‌شوند که از نوع تحلیل متفاوتی استفاده می‌کنند.

حقیقت این است که هیچ استراتژی طلایی وجود ندارد چون بازارهای مالی همیشه در حال تغییر هستند.

قوانین نانوشته‌ای که قبلا وجود داشته دیگر وجود ندارد و اگر می‌خواهید همراه با بازار بمانید باید دقیقا مانند بازار استراتژی باینری آپشن خود را متحول کنید.

با در نظر داشتن این مورد، می‌توانیم به چند خصیصه که استراتژی‌های معاملاتی قابل اعتماد معمولا از آن برخوردار هستند، بپردازیم:

بهترین زمان ترید باینری آپشن بهترین زمان معامله در باینری آپشن بهترین زمان برای ترید باینری آپشن بهترین کارگزار باینری آپشن

موثرترین و سودآورترین استراتژی ها معمولا ساده هستند.

البته معامله گران حرفه‌ای از تکنیک های معاملاتی پیشرفته استفاده می‌کنند اما اضافه کردن قوانین و تکنیک‌های بیشتر به استراتژی خود باعث نمی‌شود که عملکرد بهتری داشته باشید.

معمولا پیاده‌سازی و سودآوری از یک استراتژی معاملاتی پیچیده که با قوانین و شرایط بازارهای مختلف آمیخته می‌شود، سخت است مخصوصا برای معامله گران تازه کار باینری آپشن.

هر استراتژی نیازمند تست کردن قبل از استفاده است. حساب دمو باینری آپشن در این جا به کمک شما می‌آیند. هر معامله گر صرف نظر از میزان تجربه از این نوع حساب باینری آپشن استفاده می‌کند.

قبلا گفتیم که نمادهای معاملاتی مختلف دارای ویژگی‌های مختلفی هستند از این رو یک استراتژی باینری آپشن که روی یک نماد کار می‌کند ممکن است روی نماد دیگری سودآوری نداشته باشد. برای متوجه شدن این تفاوت‌ها و شخصی‌سازی سیستم معاملاتی باید از حساب باینری آپشن دمو استفاده کنید.

توجه داشته باشید که استراتژی های معاملاتی منسوخ نیز می‌شوند. استراتژی های معاملاتی باینری آپشن برای همیشه سودآور باقی نمی‌مانند.

این عادی است و به روند توسعه بازارهای معاملاتی بستگی دارد.

بنابراین عملکرد استراتژی معاملاتی پس از مدتی افول می‌کند و وقتی سودآوری لازم را برای شما در پی ندارد، شما می‌توانید آن را تنظیم کنید یا اینکه آن را رها کرده و به سراغ یک استراتژی دیگر بروید.

ترفندهای باینری آپشن ترکیب اندیکاتورها ترکیب سه اندیکاتور معروف باینری ترید باینری اپشن

همینطور تمام استراتژی های باینری آپشن نقاط ضعفی نیز دارند. هر استراتژی معاملاتی هر چقدر هم که موفقیت‌آمیز باشد، در درصدی از مواقع شکست می‌خورد.

اگر استراتژی که شما انتخاب کرده‌اید دارای 60 درصد نرخ موفقیت باشد، پس در 4 بار از 10 بار با معامله ناموفق روبه‌رو خواهید شد.

از آنجایی که معاملات ناموفق غیرقابل اجتناب هستند، تنها چیزی که شما می‌توانید انجام دهید این است که ضررهای خود را با کمترین احساسات ممکن هضم کنید و به برنامه معاملاتی باینری آپشن و سیستم مدیریت پول خود وفادار باقی بمانید.

افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن

⚡️بهترین استراتژی های باینری آپشن

پکیج رایگان باینری آپشن پلتفرم باینری آپشن پلتفرم باینری آپشن پلتفرم باینری آپشن آلپاری

حالا که صحبت از موفقیت شد، بهتر است اشاره کنیم که سه نوع استراتژی موفق باینری آپشن در ایران وجود دارد:

1 – استراتژی که می‌تواند تعداد معاملات موفقیت‌آمیز بیشتری نسبت به معاملات ناموفق فراهم کند و میانگین برنده شدن بیش از باختن است.

2 – استراتژی که می‌تواند معاملات ناموفق بیشتری ارائه کند اما میانگین سودآوری از میانگین ضرر بیشتر است و نتیجه نهایی مثبت است.

3 – سیستمی که بتواند پوزیشن‌های موفق بیشتری ارائه کند و با اینکه میانگین ضرر بیشتر از سود است، نتیجه خالص سودآوری مثبت است.

مطمئنا اولین گزینه بهترین نوع استراتژی است اما پیدا کردن چنین استراتژی نسبتا سخت است.

نوع دوم انتخاب چندان خوبی برای معاملات باینری آپشن نیست چون معمولا ضررها از سود احتمالی بیشتر است.

بهترین نرم افزار باینری آپشن بهرترین اندیکاتور برای باینری آپشن بورس یا باینری آپشن بونوس باینری آپشن

البته باینری آپشن‌ هایی با درصد پرداخت بالا وجود دارند اما این موارد شامل ریسک‌های بزرگتری می‌شوند.

همینطور با توجه به اینکه عمدتا در هنگام معامله ناموفق 100 درصد از سرمایه معامله از دست می‌رود، در معامله موفق 70 تا 85 درصد سود باینری آپشن دریافت می‌شود.

برخی شرکت‌ها همینطور یک بازپرداخت برای معاملات ناموفق ارائه می‌کنند اما این موارد معمولا در ازای یک درصد پرداخت کمتر ارائه می‌شود و نسبت برد و باخت به طور میانگین یکسان باقی می‌ماند.

از آنجایی که شما احتمالا نمی‌تواند یک استراتژی از نوع اول پیدا کنید، گزینه سوم بهترین مورد برای شما است. چون به طور کلی میانگین ضرر همیشه از میانگین سود بیشتر خواهد بود و ما به دنبال یک استراتژی باینری آپشن هستیم که نرخ بالای موفقیت آن بتواند فاصله بین سود و ضرر را جبران کند و نهایتا نتیجه مثبت باشد.

این استراتژی باینری آپشن باید نتیجه مثبتی را پس از سطح سر به سر یا Breakeven فراهم کند. در زیر فرمول این نوع استراتژی را مشاهده می‌کنید:

حالت سر به سر = درصد معامله موفق ضرب در میانگین درآمد – (1 – درصد معامله موفق) ضرب در میانگین ضرر.

به زبان ساده این فرمول نشان می‌دهد که شما به چه نرخ موفقیتی نیاز دارید تا شکاف بین سودها و ضررها را جبران کرده و بتوانید به سود باینری آپشن دست پیدا کنید. برای این کار شما به یک استراتژی با نرخ موفقیتی بیشتر از فرمول سر به سر نیاز دارید تا نتیجه معاملاتتان مثبت باشد.

افتتاح حساب در بروکر کوتکس

⚛️ترکیب استراتژی های موفق باینری آپشن

بهترین پکیج باینری آپشن بهترین ربات باینری آپشن بهترین روش باینری آپشن بهترین روش مارتینگل باینری آپشن

تنوع بخشی نه تنها برای نمادها بلکه برای استراتژی های معاملاتی باینری آپشن یک عنصر کلیدی برای سودآوری است.

معامله گران معمولا بیش از یک استراتژی دارند چون هیچ سیستم معاملاتی نمی‌تواند برای تمام شرایط بازار عملکرد مثبتی ارائه کند.

در زیر به برخی دلایلی که چرا باید به بیش از یک استراتژی در معامله باینری آپشن تکیه کنید می‌پردازیم:

داشتن بیش از یک استراتژی باینری آپشن قابل اعتماد به شما اجازه می‌دهد که بهتر با زنجیره ضررهایی که در نهایت یک استراتژی برای شما به همراه دارد، کنار بیایید.

زمانی که این ضررها شروع به از بین بردن اعتماد به نفس شما می‌کنند، عوض کردن استراتژی و بازگشت به سودآوری در بازار باینری آپشن دوباره می‌تواند روحیه شما را بالا ببرد.

همانطور که در گذشته گفتیم برخی مواقع استراتژی ها کاملا از کار می‌افتند و منسوخ می‌شوند.

این یک زمان عالی برای تعویض استراتژی باینری آپشن است. همینطور قبلا اشاره کرده‌ایم که تنوع بخشی نمادها یک پوشش کلیدی در مقابل ضررها است.

اگر برخی نمادها برای شما ضرر به همراه داشته باشند،‌ باز کردن معامله در نمادهای دیگر باعث می‌شود بتوانید آن ضررها را جبران کنید.

با این حال به دلیل انواع مختلف نمادها دارای ویژگی‌هایی متفاوتی هستند، شما نیاز به استراتژی های معاملاتی متفاوتی متناسب با آنها خواهید داشت.

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

سوالات متداول

❓استراتژی باینری آپشن چه تاثیری بر احساسات معامله دارد؟

🔑با یک استراتژی معاملات باینری آپشن می‌توانید احساسات خود را بهتر کنترل کنید.

مخصوصا در زمان ضرر کنترل احساسات سخت است. طمع و ترس می‌توانند به سادگی یک معامله گر تازه‌کار را پس از زنجیره‌ای از معاملات موفق یا ناموفق تحت کنترل خود دربیاورند.

❓بهترین استراتزی باینری آپشن کدام است؟

🔑حقیقت این است که هیچ استراتژی طلایی برای معاملات باینری آپشن وجود ندارد چون بازارهای مالی همیشه در حال تغییر هستند.

اگر شما از تعدادی از معامله گران بپرسید که بهترین استراتژی باینری آپشن کدام است، هر فرد احتمالا به یک استراتژی متفاوت اشاره می‌کند.

نه تنها این،‌ بلکه آنها به گروهای مختلفی تقسیم می‌شوند که از نوع تحلیل متفاوتی استفاده می‌کنند.

برای مشاوره و کسب راهنمایی بیشتر با کارشناسان حرفه ای ما در پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

❓چطور با ضرر در باینری آپشن مقابله کنیم؟

🔑معاملات باینری آپشن ناموفق غیرقابل اجتناب هستند، تنها چیزی که شما می‌توانید انجام دهید این است که با ضررهای خود با کمترین احساسات ممکن کنار بیایید و به برنامه معاملاتی باینری آپشن و سیستم مدیریت پول خود وفادار باقی بمانید.

همینطور اگر یک استراتژی دیگر کارایی ندارد، بهتر است آن را در معامله Binary Option تغییر دهید.

درج نظر