🧲خدمات معاملات آنلاین باینری آپشن

🍀خدمات ایستگاه ترید

تیم متخصصان ما متشکل از کارشناسان و تریدرهای با تجربه و همچنین دوستان حرفه ای در حوزه رمزارزها، با رویکرد آموزش و بالا بردن سطح آگاهی معامله گران، جهت فعالیت موثر و حرفه ای در بازارهای فارکس، باینری آپشن و کریپتو و همچنین پشتیبانی تریدرها و فعالان بازار در مراحل مختلف مانند افتتاح حساب، احراز هویت، واریز و برداشت و نحوه معامله کردن در بازارهای مالی، خدمات زیر را به شما عزیزان، ارائه می دهند.

خدمات ایستگاه تریدکش بک فارکس بونوس فارکس ریبیت فارکس
خدمات ایستگاه ترید

 

⚛️آموزش

یکی از ارکان اصلی فعالیت در بازارهای مالی، آگاهی لازم برای بهره بردن موثر از امکانات موجود در راستای کسب سود از فارکس و باینری آپشن می باشد و به همین منظور، تیم ما نیز تمامی آموزش هایی که برای فعالیت در این بازار را نیاز دارید، به صورت گسترده در اختیار شما قرار می دهد و این مطالب به مرور زمان با دامنه بیشتری، در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

شما می توانید خدمات زیر را در رابطه با آموزش فارکس و باینری آپشن، دریافت نمایید:

 

💰ریبیت

از خدمانی که برای تریدرها بسیار جذاب می باشد، ریبیت بروکرهای فارکس هست که شما می توانید این ریبیت را از ما بر اساس میزان معاملاتی که انجام می دهید، دریافت نمایید.

میزان ریبیت بسته به بروکری که در آن فعالیت می کنید، متغیر می باشد و برای اطلاع از میزان ریبیت هر بروکر، می توانید با کارشناسان ما در پشتیبانی تلگرام، تماس بگیرید.

با کلیک روی لینک های زیر، می توانید مطالب مربوط به آموزش نحوه دریافت کش بک و ریبیت در هریک از بروکرهای زیر را، مطالعه نمایید:

 

🎁بونوس

تمامی بروکرهای معتبر، انواع مختلفی از بونوس مانند بونوس خوش آمدگویی، بونوس های فصلی و جوایز بسیاری را به صورت دوره ای یا ثابت، به تریدرهای خود ارائه می کنند. جهت کسب اطلاع از آخرین بونوس ها و جوایز در بروکرهای فارکس و باینری آپشن، مطالب زیر را، مطالعه نمایید.

❇️استراتژی و سیگنال

یکی از بخش هایی که بیشترین تقاضا برای آن وجود دارد، بخش سیگنال و استراتژی می باشد که ما برای بروکرهای مختلف و معاملات فارکس و باینری آپشن، استراتژی ها و سیگنال های به روزی در اختیار شما قرار می دهیم، که می توانید با مراجعه به مطالب مربوطه، آنها را دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که این سیگنال ها و استراتژی ها به صورت مداوم به روز می شوند و برای اطلاع از آپدیت ها، می توانید به صورت مستمر، از این صفحات بازدید نمایید.

 

⚛️کپی تریدبنگ و سوشال تریدینگ

یکی از بهترین روش های کسب سود مخصوصا برای تریدرهای تازه وارد به بازارهای مالی، استفاده از امکان کپی ترید می باشد. بروکرهای معتبر، این سرویس را به اشکال مختلف ارائه میدهند که می توانید در ادامه، نحوه انجام کپی تریدینگ و سوشال تریدینگ در این بروکرها را، با استفاده از لینک های زیر، مطالعه نمایید.

 

🎯واریز و برداشت

از دیگر خدماتی که مجموعه ما به اعضای خود ارائه می دهد، ارائه بهترین روش شارژ و برداشت در بروکرهای مختلف و پیگیری موارد در صورت طولانی شدن زمان واریز و برداشت می باشد و در صورتی که نیاز به هماهنگی و ارتباط با بروکر برای انجام کارها باشد، تیم پشتیبانی ایستگاه ترید، این روند را برای شما تسهیل می نماید.

با مطالعه مطالب زیر، می توانید با بهترین روش های شارژ و برداشت در بروکرهای مختلف، آشنا شده و تمام مراحل انجام واریز و انتقال پول را، فرا بگیرید.

 

🔑پیگیری فرآیندهای مختلف

تیم پشتیبانی ما، در تمامی مراحل مختلف از ثبت نام در بروکرها و احزار هویت تا واریز و برداشت از آنها، در کنار شما بوده و در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی یا پیگیری، از طریق پشتیبانی تلگرام با ما در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات کامل درباره نحوه افتتاح حساب در بروکرهای مختلف، می توانید مطالب زیر را مطالعه کنید.

 

💎آموزش متاتریدر

بهترین پلتفرم معاملاتی حال حاضر که توسط اکثر بروکرهای فارکس پشتیبانی می شود و ابزارها و امکانات بسیار خوبی برای ترید در اختیار معامله گران قرار می دهد، برنامه شرکت متاکوتس به نام متاتریدر است که در قالب دو ورژن متاتریدر 4 و متاتریدر 5 ارائه می گردد و شما می توانید با استفاده از مطالب زیر، مراحل دانلود و نصب این برنامه به همراه لینک های رایگان دانلود را دریافت کرده و  نحوه استفاده از آن را فرا بگیرید.

 

⭐️سخن پایانی

تمام تلاش ما در مجموعه ایستگاه ترید، بالابردن سطح آگاهی و دانش شما می باشد، زیرا اعتقاد داریم راه موفقیت در معاملات، تنها از طریق تمرکز، پشتکار و فراگیری هر روزه اطلاعات و دانش میسر خواهد بود و شما می توانید از این راه، به  کسب درآمد دلاری و ثروت در بازارهای مالی، دست یابید.

 

سوالات متداول

    چطور می توانم از شما ریبیت دریافت کنم؟

    شما می توانید به سادگی و با افتتاح حساب خود در بروکر، تحت مجموعه ما یا در صورت داشتن حساب از قبل، با انتقال حساب معاملاتی خود به مجموعه ما در هریک از بروکرهایی که ما نمایندگی آنها را داریم، از ما به صورت ماهانه، ریبیت دریافت نمایید.

    اگر در واریز و برداشت به مشکل برخورد کنم، شما چه کاری می توانید انجام دهید؟

    ما می توانیم شما را نسبت به رفع مشکل پیش آمده راهنمایی کنیم و اگر حساب شما در مجموعه ما باشد، به صورت مستقیم مشکل شما را با بروکر پیگیری می نماییم.