استراتژی‌ پاکت آپشن – بهترین استراتژی برای پاکت آپشن

🎯آموزش استراتژی های‌ پاکت آپشن – استراتژی رایگان پاکت آپشن

دنیای سرمایه‌گذاری و معاملات برای کسانی که تمایل دارند هوشمندانه کسب درآمد داشته باشند، نوید بزرگی دارد.

ایستگاه ترید می‌تواند مسیری سودآور برای کسب درآمد باشد. با این حال، یافتن بهترین استراتژی که برای شما مناسب باشد، همیشه آسان نیست.

فاکتورهای مختلفی برای در نظر گرفتن وجود دارد، و دانستن اینکه از کجا باید شروع کرد می‌تواند سخت باشد.

به همین دلیل است که ما این راهنما را در مورد بهترین استراتژی‌های پاکت‌آپشن برای کاربران بروکر پاکت آپشن گردآوری کرده‌ایم.

در این مقاله، ما یک نمای کلی از برخی از استراتژی‌های رایگان پاکت‌آپشن را به شما ارائه می‌کنیم که می‌توانید از آنها برای شروع معاملات خود در پلتفرم پاکت‌آپشن استفاده کنید. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر، می توانید از طریق پشتیبانی تلگرام، با کارشناسان ما تماس بگیرید، تا شما را راهنمایی کنند.

ما همچنین نکاتی را در مورد نحوه انتخاب استراتژی مناسب برای شما و چگونگی اطمینان از موثر بودن آن در طول زمان ارائه خواهیم داد.

بنابراین، اگر آماده‌اید در مورد چند استراتژی طلایی پاکت‌آپشن اطلاعات کسب کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن

استراتژی پاکت آپشن استراتژی های پاکت آپشن اموزش استراتژی پاکت اپشن استراتژی برای پاکت آپشن

🌐آدرس سایت
لینک ثبت نام بروکر پاکت آپشن
♋️نام استراتژی عمومی | مناسب برای
🔥دنبال کردن روند آماتورها و حرفه‌ای‌ها
❇️دنبال کردن اخبار آماتورها و حرفه‌ای‌ها
☸️تحلیل بنیادی حرفه‌ای‌ها
🍀پوشش ریسک حرفه‌ای‌ها
🔆استرادل آماتورها و حرفه‌ای‌ها
🧲پینوکیو حرفه‌ای‌ها
🎁کندل – شمعدان حرفه‌ای‌ها

 

افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن

♎️منظور از “استراتژی پاکت‌آپشن”  چیست؟

استراتژی پاکت‌آپشن را می‌توان به صورت خیلی ساده مجموعه‌ای از قوانین دانست که هنگام معاملات باینری، باید از آنها پیروی کنید.

این قوانین به شما کمک می‌کنند تا تصمیمات بهتری در مورد اینکه چه چیزی را در چه زمانی معامله کنید، بگیرید.

داشتن یک استراتژی کاملاً تعریف شده یکی از مهمترین کارهایی است که می‌بایست برای کسب سود در این معاملات انجام دهید. استفاده از یک استراتژی فوق العاده به شما این امکان را می‌دهد که رویکردی سیستماتیک و منظم در معاملات خود داشته باشید.

بدون استراتژی، احتمال اینکه در هیجان این دست معاملات از جمله معاملات فارکس در پاکت‌آپشن و یا کپی معاملات در پاکت‌آپشن، گرفتار شده و تصمیمات احساسی و هیجانی بگیرید، بسیار بالا می‌رود.

یک استراتژی قوی پاکت‌آپشن به شما کمک می‌کند تا از معاملات خود سودهای ثابتی داشته و همچنین ضرر خود را به حداقل برسانید.

بنابراین اگر در مورد کسب درآمد از معاملات پاکت آپشن باینری جدی هستید، پس باید یک استراتژی خوب پیدا کرده و به آن پایبند باشید.

استراتژی پاکت اپشن استراتژی پاکت آپشن استراتژی رایگان پاکت آپشن استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

 

در صورت تمایل می توانید به صفحه بررسی کامل بروکر پاکت آپشن مراجعه کرده و اطلاعات کامل در رابطه با بروکر پاکت آپشن را مطالعه نمایید.

 

❇️استراتژی‌های پر طرفدار بروکر پاکت‌آپشن

اگر در معاملات باینری پاکت‌آپشن تازه کار هستید، ممکن است تعجب کنید که برخی از بهترین استراتژی‌ها کدامند. در اینجا هفت مورد از محبوب‌ترین و موثرترین استراتژی‌هایی که می‌توانید استفاده کنید آورده شده است:

 

🔺استراتژی دنبال کردن روند

استراتژی دنبال کردن روند یکی از محبوب‌ترین و بهترین استراتژی‌های پاکت‌آپشن است. زیرا درک و پیاده سازی آن بسیار ساده می‌باشد.

ایده پشت این استراتژی این است که شما با رویکرد “روند” معامله خواهید کرد. این بدان معناست که شما فقط زمانی معامله خواهید کرد که بازار در جهت خاصی حرکت کند.

اگر بتوانید جهت “روند” را به درستی تشخیص دهید، در این صورت می‌توانید از معاملات خود درآمد زیادی کسب کنید.

این استراتژی را می‌توان در هر بازه زمانی استفاده کرد به ویژه در بازه‌های زمانی طولانی‌تر مانند نمودارهای 4 ساعته یا روزانه.

استراتژی ربات پاکت اپشن استراتژی ربات پاکت آپشن استراتژی صد در صد پاکت آپشن استراتژی فوق العاده پاکت اپشن

✅استراتژی سه کندل

یکی از ابزارهایی که می توانید برای استراتژی دنبال کردن روند، از آن استفاده کنید، استراتژی سه کندل است. بدین معنی که اگر در نمودار قیمت کندلی، دو کندل در یک راستا به میزان خوبی و با حجم مناسب، تشکیل شد، سومین کندل هم با درصد بالایی در ادامه همان روند تشکیل می شود و شما می توانید در ابتدای تشکیل کندل سوم وارد معامله شوید.

بدین معنی که اگر دو کندل قبلی در روند صعودی بودند، ما یک ترید خرید در ابتدای کندل سوم، باز می کنیم و اگر دو کندل قبلی در روند نزولی بودند، یک معامله فروش در ابتدای کندل سوم انجام می دهیم.

این استراتژی در تایم فریم زیر 1 دقیقه استفاده می شود و کاربرد موثری دارد.

نام استراتژی سه کندل
بهترین نمادها برای استفاده جفت ارزها، کالاها، سهام، قراردادهای آتی، اوراق قرضه
بهترین طول زمان معامله یک دقیقه
اندیکاتور کاربردی ADX(14) >19

 

💡خلاصه استراتژی سه کندل
  • پیدا کردن ابتدای حرکت کندل سوم در روند صعودی یا نزولی
  • شروع ترید در ابتدای شروع حرکت کندل سوم در ادامه روند دو کندل قبلی
  • معاملات تا 60 ثانیه

 

استراتژی های‌ پاکت آپشن استراتژی 100 درصد پاکت آپشن بهترین استراتژی پاکت آپشن استراتژی سه شمع
استراتژی پاکت آپشن | استراتژی سه کندل

🔺دنبال کردن اخبار

این استراتژی یکی دیگر از استراتژی‌های قوی پاکت‌آپشن می‌باشد که شما بر اساس اخباری که در مورد یک دارایی خاص منتشر می‌گردد، معامله خواهید کرد.

به عنوان مثال، اگر خبری در مورد درآمد یک شرکت وجود دارد، ممکن است بخواهید بر اساس آن اطلاعات معامله انجام دهید.

این استراتژی را می‌توان در هر بازه زمانی استفاده کرد، اما در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر مانند نمودارهای 1 ساعته یا 30 دقیقه‌ای بهترین بازده را دارد.

یکی از مزیت‌های این استراتژی این است که برای تجارت موفق نیازی به دانش فنی زیادی ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اخبار را زیر نظر داشته و معاملاتی را بر اساس آنچه فکر می‌کنید اتفاق بیفتد انجام دهید.

استراتژی پاکت آپشن استراتژی های پاکت آپشن اموزش استراتژی پاکت اپشن استراتژی برای پاکت آپشن

 

🔺تحلیل بنیادی – تحلیل فاندامنتال

این استراتژی پاکت‌آپشن مبتنی بر ایده تحلیل بنیادی است. این بدان معناست که شما بر اساس عوامل زمینه‌ای که بر قیمت یک دارایی خاص تأثیر می‌گذارند، معامله خواهید کرد.

به عنوان مثال، اگر فکر می‌کنید که قیمت سهام یک شرکت به دلیل افزایش درآمد آن افزایش می‌یابد، آن سهام را می‌خرید. این استراتژی را می‌توان در هر بازه زمانی استفاده کرد، اما در بازه‌های زمانی طولانی‌تری مانند نمودارهای روزانه یا هفتگی بهترین کارایی را دارد.

استفاده از این استراتژی می‌تواند به شما کمک کند حتی زمانی که بازار در حالت سکون قرار دارد، کسب درآمد کنید، به این دلیل که شما معاملات خود را بر اساس تحلیل‌های روشن و قوی انجام می‌دهید نه فقط بر اساس حرکات کوتاه مدت قیمت‌ها.

بهترین استراتژی پاکت آپشن بهترین استراتژی در پاکت آپشن بهترین استراتژی برای پاکت آپشن استراتژی 100 درصد پاکت آپشن

افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن

🔺استراتژی پوشش ریسک

استراتژی پوشش ریسک مبتنی بر این ایده است که شما هم با روند و هم بر خلاف آن معامله خواهید کرد. این بدان معناست که شما در هر دو جهت معامله خواهید کرد.(منظور همان بازار افزایشی وبازار کاهشی). این استراتژی نیز می‌تواند به شما کمک کند حتی زمانی که بازار حرکت نمی‌کند، درآمد کسب نمایید.

استراتژی پوشش ریسک کمی پیچیده تر از سایر استراتژی‌های دیگر است، اما اگر به درستی استفاده شود می‌تواند بسیار موثر باشد. اطلاعات و آموزش‌های زیادی در مورد نحوه استفاده از این استراتژی به صورت آنلاین وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که قبل از شروع معاملات در پلتفرم پاکت‌آپشن، تحقیق خود را انجام دهید.

استراتژی 90 درصد پاکت آپشن استراتژی رایگان پاکت آپشن استراتژی قوی برای پاکت آپشن انواع استراتژی های پاکت آپشن

🔺استراتژی استرادل

این استراتژی فوق العاده پاکت‌آپشن به دنبال استفاده از نوسانات بازار است. معامله‌گر  اختیار خرید و فروش را همزمان می‌خرد. به این ترتیب، آنها از حرکات قیمت بازار در هر جهت بهره می‌برند.

معامله زمانی انجام می‌شود که قیمت دارایی پایه از یک دوره ترکیب خارج شود. نیاز به این استراتژی زمانی به وجود می‌آید، که اخبار زیادی در شرف انتشار است و شما نمی‌دانید پس از انتشار اخبار بازار به کدام سمت می رود.

بهترین استراتژی پاکت آپشن بهترین استراتژی در پاکت آپشن بهترین استراتژی برای پاکت آپشن استراتژی 100 درصد پاکت آپشن

 

🔺استراتژی پینوکیو

استراتژی پینوکیو، زمانی کاربرد دارد که یک معامله‌گر معتقد است، که قیمت دارایی به شدت افزایش یا کاهش خواهد یافت، اما نمی‌داند دقیقا به کدام سمت می‌رود.

بسته به اینکه معامله‌گر معتقد است قیمت به چه سمتی پیش می‌رود، معامله به‌عنوان گزینه خرید یا فروش در نظر گرفته می‌شود، بنابراین اگر قیمت به شدت در جهت پیش‌بینی شده حرکت کند، معامله گر نیز سود خوبی خواهد کرد و در صورت اشتباه در حدس روند قیمت، ضرر زیادی متوجه تریدر نمی شود.

استراتژی پاکت آپشن استراتژی های پاکت آپشن اموزش استراتژی پاکت اپشن استراتژی برای پاکت آپشن

 

🔺استراتژی استفاده از شمعدان

این استراتژی مبتنی بر استفاده از الگوهای کندل استیک برای تصمیم گیری در معاملات است و به عنوان یک استراتژی طلایی پاکت‌آپشن در نظر گرفته می‌شود و بهتر است توسط کسانی که تجربه بیشتری در زمینه معاملات پاکت‌آپشن باینری دارند استفاده شود.

الگوهای مختلف کندلی وجود دارد که می‌توان برای این منظور استفاده کرد، اما برخی از محبوب‌ترین آنها عبارتند از استراتژی چکش و شوتینگ استار و باید این نکته را به یاد داشت، که هر الگو معنای خاصی دارد و می‎تواند به معامله‌گران نشان دهد که بازار چه می‌کند.

استراتژی 90 درصد پاکت آپشن استراتژی رایگان پاکت آپشن استراتژی قوی برای پاکت آپشن انواع استراتژی های پاکت آپشن

افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن

🔑استراتژی 5 دقیقه‌ای پاکت‌آپشن چیست؟

این روزها استراتژی‌های معاملاتی زیادی وجود دارد که معامله‌گران از آنها استفاده می‌کنند.

برخی از استراتژی‌ها بر شاخص‌های خاصی، الگوهای کندل استیک، میانگین تحرک، نوسانگرها و غیره تکیه دارند و این در حالیست که این موارد واقعاً می‌توانند دید بهتری نسبت به آنچه در نمودارها اتفاق می‌افتد، از آینده احتمالی بازار به شما ارائه دهند پس هواره باید این نکته را مد نظر داشته باشید و مطمئن شوید که از ترکیب مناسبی از ابزارها و شاخص‌ها استفاده می‌نمایید.

وجود بیش از حد اندیکاتورها و ابزارها روی نمودارها، گاها باعث بروز آشفتگی و سردرگمی برای شما شده و در نتیجه تصمیمات معاملاتی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

وقتی صحبت از ترکیب درست ابزارها و شاخص‌ها می‌شود، استفاده از تنها چند مورد از موارد ذکر شده در بالا، خواندن و استخراج اطلاعات از نمودارها را بسیار ساده‌تر می‌کند.

استراتژی رایگان پاکت آپشن استراتژی قوی برای پاکت آپشن انواع استراتژی های پاکت آپشن آموزش استراتژی های پاکت آپشن

امروزه یکی از راهبردهای آسان برای خواندن و تفسیر، استراتژی معاملاتی 5 دقیقه‌ای برای معاملات در پلتفرم پاکت‌آپشن می‌باشد.

در این روش فقط از دو شاخص در نمودار استفاده می‌شود – RSI و EMA. حال میخواهیم تمام جزئیات این استراتژی را با هم بررسی کرده و دریابیم که آیا این همان استراتژی است که یک معامله‌گر به آن نیاز دارد یا خیر.

 

⚡️استراتژی 5 دقیقه‌ای بیشتر توسط چه کسانی استفاده می‌شود؟

استراتژی 5 دقیقه‌ای روشی است که معمولا توسط اسکالپرها یا معامله‌گران روزانه استفاده می‌گردد فقط به این دلیل که از یک تایم فریم کوتاه استفاده نموده و همچنین سریع‌ترین نرخ بازده را برای معاملات موفق ارائه می‌نماید.

اگرچه هدف این استراتژی نتایج مثبت و سوددهی بالا در بازه زمانی 5 دقیقه‌ای است، اما می‌توان از آن در بازه‌های زمانی کمتر مانند تایم فریم 2 دقیقه‌ای یا تایم فریم 1 دقیقه‌ای نیز استفاده کرد.

این استراتژی از RSI14 به عنوان نوسانگر و EMA200 به عنوان یک شاخص اندازه‌گیری قیمت استفاده نموده و همچنین به عنوان یک تأیید مضاعف برای  مشخص نمودن جهت قیمت استفاده می‌شود، این استراتژی یک الگوی فراگیر را نیز در خود جای داده‌است.

به عنوان مثال، این استراتژی فرض می‌کند که هرگاه قیمتی بالاتر از EMA200 با RSI نزدیک به 70 باشد، با توجه به الگوی کندل استیک فراگیر صعودی، جهت بعدی احتمالا به سمت بالا خواهد بود. و یا اینکه، این استراتژی فرض می‌کند که هر زمان که قیمت کمتر از EMA200 و همچنین RSI نزدیک به 30 باشد، در حالی که الگوی کندل استیک فراگیر نزولی داشته‌باشد، انتظار می‌رود قیمت در جهت نزولی حرکت کند.

البته عوامل دیگری نیز در این استراتژی دخیل خواهند بود مانند نوسانات یک سهم، عوامل بنیادی و غیره. با این تفاسیر، کارشناسان دلیل اصلی محبوبیت روزافزون این استراتژی بین معامله‌گران را نرخ برد خوب آن در سیستم می‌دانند.

 

افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن

🔰استراتژی 5 دقیقه‌ای چگونه کار می‌کند؟

اول از همه، بازه زمانی نباید بیشتر از 5 دقیقه باشد. برای تنظیم بازه زمانی در پلتفرم پاکت‌آپشن‌، به سادگی نماد الگوی کندل استیک (شمعدان) را در گوشه سمت چپ بالای داشبورد معاملاتی – در کنار کد دارایی، انتخاب نمایید.

M5 را برای 5 دقیقه، M3 را برای 3 دقیقه و غیره، انتخاب کنید.

زمان انقضای هر معامله نیز باید با بازه زمانی انتخاب شده مطابقت داشته‌باشد و برای تنظیم زمان انقضا برای هر معامله، به گوشه سمت راست داشبورد معاملاتی مراجعه نموده و زمان را تنظیم کنید.

بهترین استراتژی پاکت آپشن بهترین استراتژی در پاکت آپشن بهترین استراتژی برای پاکت آپشن استراتژی 100 درصد پاکت آپشن

پس از تنظیم بازه‌های زمانی و انقضا، شاخص‌های RSI و EMA را روی نمودار تعیین کنید. برای این کار کافی است منوی کشویی را از گوشه سمت چپ بالای داشبورد باز کنید (همانطور که با فلش روی تصویر نشان داده شده است) و RSI و Moving average را انتخاب کنید. برای تنظیم RSI، 14 را برای دوره انتخاب کنید و 30، 50 و 70 خط را از طریق تنظیمات سبک ایجاد کنید.

برای تنظیمات میانگین متحرک، از 200 استفاده کنید و EMA را برای نوع میانگین متحرک انتخاب کنید. هر دو تنظیمات نشانگر را می توان با کلیک کردن روی نماد قلم نزدیک به نام آن تغییر داد.

استراتژی پاکت آپشن استراتژی های پاکت آپشن اموزش استراتژی پاکت اپشن استراتژی برای پاکت آپشن

افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن

☸️شاخص‌ها در استراتژی 5 دقیقه‌ای، استراتژی قوی پاکت آپشن

با تنظیم شاخص‌ها و تنظیمات زمانی، گام بعدی شروع به جستجوی سهام یا دارایی‌هایی است که با شرایط شما مطابقت داشته‌باشند.

برای تنظیم صعودی بودن در این استراتژی، دارایی‌ای را انتخاب کنید که دارای کندل هایی در بالای EMA200 و RSI بالاتر یا در خط 50 RSI باشد.

از سوی دیگر، تنظیم نزولی با استفاده از این استراتژی مستلزم این است که کندل ها باید در زیر EMA200 قرار گرفته‌باشند و RSI آن زیر و یا در خط 50 RSI باشد.

در عین حال، آخرین کندل باید دارای الگوی فراگیر باشد. یک راه اندازی نزولی باید یک الگوی فراگیر نزولی را نشان دهد و یک تنظیم صعودی باید یک الگوی فراگیر صعودی را نشان دهد.

باید به یاد داشت که استفاده از این استراتژی به دلیل حداقل شاخص‌ها و الگوهای تنظیم شده بسیار آسان است و امکان برنده شدن در یک معامله بسیار زیاد و میتوان گفت که تقریبا یک استراتژی صد‌ درصد پاکت‌آپشن است، مشروط بر اینکه تمام شرایط با استفاده از بازه زمانی مشخص شده برآورده شوند.

احتمالاً تنها نقطه ضعف این استراتژی توانایی معامله‌گر در واکنش سریع به تغییرات قیمت است. از آنجایی که معامله‌گر از یک بازه زمانی سریع استفاده می‌کند، باید نگاه و تجربه خوبی در ارزیابی حرکت قیمت و الگوهای کندل داشته باشد.

برای تسلط کامل بر این استراتژی و عملکرد بهتر در معاملات، حتماً اصول اولیه را تمرین کنید و آن شناسایی روندهای قوی با نگاه کردن به حرکت قیمت یا از طریق MA200 است.

به راحتی می‌توانید در زمایشی آ کارگزاری پاکت‌آپشن با یک حساب آزمایشی، این استراتژی را در عمل پیاده‌سازی و تمرین کنید.

 

💡توصیه متخصصان باینری آپشن درباره استفاده از استراتژی ها

تمامی استراتژی های پاکت آپشن، در مقاطعی از بازار، خوب عمل می کنند و برای شما سودهای خوبی نیز در پی دارند. اما توجه به این موضوع اهمیت دارد که استراتژی ها همیشه، نتایج و پیش بینی های یکسانی ندارند و گاهی اوقات، بازار خلاف جهت روندی که استراتژی به شما می گوید، حرکت می کند.
پس بهترین عملکرد این است که شما با استفاده از چند استراتژی مختلف، محدوده های باز کردن یک ترید و بستن آنرا پیدا کرده و حتما با مدیریت سرمایه، نسبت به محافظت از موجودی حساب خود و حفظ حاشیه امنیت، اقدام به انحام معامله نمایید.

افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن

سوالات متداول

❓چگونه می‌توان در اکثر معاملات در بروکر پاکت‌آپشن برنده شد؟

🔱با استفاده به موقع و به جا از استراتژی‌های پاکت‌آپشن می توانید در ترید های خود موفق شوید. برخی از استراتژی ها عبارتند از:

  • استراتژی دنبال کردن روند
  • استراتژی پیگیری اخبار
  • استراتژی تحلیل بنیادی
  • استراتژی پوشش ریسک
  • استراتژی استرادل
  • استراتژی پینوکیو
  • استراتژی استفاده از شمعدان
❓ساده‌ترین استراتژی در معاملات پاکت‌آپشن چیست؟

🔱استراتژی بایینگ کالز یا “تماس طولانی”

بایینگ کالز یک استراتژی معاملاتی از زیر مجموعه استراتژی‌های استفاده از کندل بوده و برای مبتدیان و سرمایه‌گذارانی است که از قیمت یک سهام خاص، ETF یا شاخص مطمئن هستند.

خرید در حجم بالا به این سرمایه‌گذاران اجازه میدهد تا از مزیت افزایش قیمت سهام استفاده کنند.

برای استفاده از استراتژی ها نیاز به افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن دارید.

❓استراتژی معاملات روزانه 1 دقیقه ای چیست؟

🔱استراتژی اسکالپینگ 1 دقیقه‌ای به موقعیتی اشاره دارد که در آن یک معامله گر از نمودار 1 دقیقه‌ای برای انجام تجزیه و تحلیل و اجرای معاملات استفاده کرده و باید توجه داشت که در نمودار 1 دقیقه‌ای، هر نوار معمولاً نشان‌دهنده دوره 1 دقیقه‌ای است.

می توانید به صفحه بررسی کامل بروکر پاکت آپشن مراجعه کرده و اطلاعات کامل در رابطه با بروکر پاکت آپشن را دریافت نمایید.

نظرها (5)
محسن
2023-05-10 5:54 ب.ظ

وقت بخیر. کدام استراتژی پاکت آپشن کم خطرتر هست و احتمال سود بیشتری داره؟

پاسخ
شهرام
2023-05-10 5:57 ب.ظ

سلام.
در پاکت آپشن راه یا استراتژی هست که سودمون رو ثابت نگه داریم و ضرر رو به حداقل برسونیم؟

پاسخ
امین مرادی
2023-06-12 7:12 ق.ظ

بله. استراتژی های بسیار خوبی برای کسب درآمد دلاری در باینری آپشن وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید.
همجنین می توانید از کپی تریدینگ پاکت آپشن برای درآمدزایی در معاملات باینری آپشن بهره مند شوید.

محمود علوی
2023-11-16 10:30 ب.ظ

بهترین استراتژی برای پاکت آپشن چی هست؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-11-16 11:39 ب.ظ

استراتژی ها و ربات های مختلفی برای پاکت آپشن وجود دارد. شما می توانید استراتژی های به روز پاکت آپشن را از کانال های ما در شبکه های اجتماعی، دریافت نمایید.

درج نظر