بررسی کامل و تخصصی صرافی نوبیتکس (nobitex) از 0 تا 100

🔰تحلیل صرافی نوبیتکس –  صرافی نوبیتکس چیست؟

صرافی نوبیتکس در سال 1396 آغاز به کار کرد و با توجه به سرویس های خوبی که ارائه داد، توانست ظرف مدت زمان کوتاهی، نسبت به رقبای خود موفقیت و مقبولیت بیشتری در بازار بدست آورد، طوری که هم اکنون تراکنش مالی روزانه این صرافی از همه صرافی‌های ارزدیجیتال حاضر در بازار ایران فراتر رفته است.

صرافی نوبیتکس امکان خرید و فروش ارز دیجیتال را برای کاربران ایرانی به راحتی ایجاد کرده است و شما می توانید با اتصال حساب بانکی خود در ایران به حساب خود در نوبیتکس، اقدام به خرید و فروش ارز و نگهداری آن در حساب کاربری خود و انجام عملیات انتقال به صرافی ها و کیف پول‌های دیگر نمایند.

افتتاح حساب در صرافی نوبیتکس

ارز نوبیتکس قیمت ارز نوبیتکس نی نی سایت ارزهای نوبیتکس ارزهای قابل خرید و فروش در نوبیتکس

صرافی نوبیتکس بیش از 40 ارز را از بین ارزهای دیجیتال موجود در بازار جهانی پشتیبانی می کند که این ارزها عبارتند از: بیکوین (BTC)، اتریوم (ETH)، اتریوم کلاسیک (ETC)، شیبا (SHIB)، بیت کوین کش (ETH)، لایت کوین (LTC)، تتر (USDT)، کاردانو (ADA)، بایننس کوین (BNB)، ای اُ اس (EOS)، استلار (XLM)، ریپل (XRP)،

ترون (TRX)، دوج کوین (DOGE)، یونی سوآپ (UNI)، چین لینک (LINK)، دای (DAI)، پولکادات (DOT)، آوه (AAVE)، فانتوم (FTM)، پالیگان (MATIC)، اکسی اینفینیتی (AXS)، مانا (MANA)، سندباکس (SAND)، آوالانچ (AVAX)، یواس دی کوین (USDC)، استین (GMT)، میکر (MKR)، سولانا (SOL)، اتم (ATOM)،

گراف (GRT)، بیسیک اتنشن توکن (BAT)، نیر پروتوکل (NEAR)، ایپ کوین (APE)، کوانت (QNT)، چیلیز (CHZ)، مونرو (XMR)، دش (DASH)، نئو (NEO)، نم (XEM)، آیوتا (IOTA)، زی کش (ZEC) و کوانتوم (QTUM).

❤️ نام صرافی نوبیتکس
💎 نام لاتین Nobitex
🌐 آدرس وب سایت لینک ثبت نام صرافی نوبیتکس
💡 تاریخ تاسیس 2017
🏦 دفتر مرکزی تهران
⭐️ مجوز قانونی ندارد
📞 پشتیبانی فارسی زبان دارد

تنوع رمزاررها

حد قابل قبول

افتتاح حساب در صرافی نوبیتکس

 

📶سطوح مختلف کاربری صرافی نوبیتکس

شما می توانید به راحتی و با در اختیار داشتن مدارک شناسایی خود مانند کارت ملی یا شناسنامه یا پاسپورت، اقدام به انجام احراز هویت کنید. در صرافی نوبیتکس سه سطح وجود دارد که برای هر سطح، سقف روزانه خرید در نظر گرفته شده است.

درهنگام ثبت نام، شما در سطح 1 قرار می گیرید و برای اینکه حساب کاربری شما در این سطح تایید شده و قابلیت انجام خرید و فروش را پیدا کنید، کافیست یک آدرس ایمیل به همراه شماره موبایل خود و تصویر کارت ملی را داشته باشید و یک حساب بانکی که کارت بانکی فعال هم داشته باشد، را برای بخش احراز هویت صرافی نوبیتکس ارسال نمایید.

برای ارتقا به سطح 2 و بهره بردن از سقف خرید بالاتر، کافیست یک تصویر سلفی از خودتان به همراه کارت ملی یا شناسنامه یا پاسپورت در یک دستتان و یک نوشته با دست خط خود با متن (ضمن مطالعه و تایید قوانین استفاده از خدمات نوبیتکس، مدارک به جهت احراز هویت در این سایت ارسال گردیده است. همچنین متعهد می شوم حساب کاربری و مدارک خود را در اختیار اشخاص غیر قرار ندهم.)

به همراه یادداشت نام و نام خانوادگی و تاریخ و امضا در دست دیگر خود گرفته و ارسال نمایید. ارتقاء به سطح 3 نیازمند امضای یک قرارداد به صورت حضوری در محل صرافی نوبیتکس می باشد که به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

صرافی نوبیتکس خرید بیت کوین از نوبیتکس آموزش خرید از نوبیتکس خرید تتر از نوبیتکس اموزش

🎁ایردراپ بیتکوین در صرافی نوبیتکس

موقعیت عالی برای دریافت بیتکوین تا تاریخ 30 نوامبر 2023 برای شما فراهم شده است. شما می توانید با معرفی دوستان خود، به ازای هر نفر که با کد معرف شما ثبت نام کند، 2 سهم از ایردراپ بیت کوین به شما تعلق می گیرد.

 

🎯انواع سفارش در صرافی نوبیتکس

به دو روش در صرافی نوبیتکس می توانیم خرید ارز دیجیتال انجام دهیم.

حالت اول سفارش در قیمت بازار است بدین معنی که شما هر کوین یا توکنی را که انتخاب می کنید، در همان لحظه با هر نرخی که در بازار دارد، خریداری کرده و به حساب خود در صرافی نوبیتکس واریز می کنید.

دومین حالت خرید، خرید لیمیت یا محدود نام دارد که شما در این روش می توانید به صرافی اعلام کنید که خرید شما را در قیمتی که شما علاقه دارید خرید کنید انجام دهد.

به طور مثال در حال حاضر نرخ تتر در نوبیتکس 34 هزار تومان است و شما تصور می‌کنید که نرخ ارز کاهشی بوده و می‌تواند تا مرز 32 هزار تومان پایین بیاید. پس شما در حساب خود سفارش محدود تتر در نرخ 32 هزار تومان را ثبت کرده و به محض اینکه نرخ به 32 هزار تومان برسد، خرید شما انجام می‌شود.

لازم به ذکر است که مبلغ خریدی که می‌خواهید در آینده انجام دهید، در حساب شما بلوکه می شود. مثلا اگر شما در حسابتان 35 میلیون تومان پول دارید و می‌خواهید هزار تتر را در نرخ 32 هزار تومان خریداری کنید، مبلغ 32 میلیون تومان در حساب شما بلوکه می‌شود تا خرید شما انجام گردد و اگر از خرید خود منصرف شده و خرید خود را کنسل کنید، مبلغ بلوکه شده در حسابتان، آزاد می‌شود.

افتتاح حساب در صرافی نوبیتکس

 

⚡️کارمزد صرافی نوبیتکس

کارمزد خرید و فروش در نوبیتکس به میزان 0.35 درصد می‌باشد، بدین معنی که شما هر میزان که خرید کنید، درصد کارمزد از حساب شما کسر می‌شود.

بدین معنی که اگر شما معادل 10 میلیون تومان ارز خزیداری کنید، 35 هزار تومان از شما کارمزد دریافت می‌شود.  در هنگام فروش ارز هم، همین کارمزد از جمع پولی که برایتان واریز خواهد شد، کسر می‌گردد.

در نظر داشته باشید که این فقط کارمزد خرید ارز می‌باشد. در صورتی که بخواهید ارز خریداری شده را از حساب خود در نوبیتکس به صرافی یا کیف پول دیگری منتقل کنید، کارمزد شبکه بلاک چین به هر میزانی که باشد، از شما کسر می‌گردد.

احراز هویت نوبیتکس نی نی سایت ادرس صرافی نوبیتکس کجاست ادرس والت نوبیتکس ارز دیجیتال نوبیتکس

💰کسب درآمد در صرافی نوبیتکس

صرافی نوبیتکس امکان بسیار فوق العاده ای برای کاربران ایجاد کرده تا بتوانند در سود شرکت سهیم شوند. برای این منظور کافی است تا با استفاده از کد معرف، دوستان و اطرافیان خود را به صرافی  نوبیتکس معرفی کرده و 30 درصد از کارمزدی که آنها برای تراکنش ها پرداخت میکنند، به شما بابت سود مشارکت و معرف پرداخت می‌شود.

به زبان ساده شما می‌توانید با فعالیت مستمر در معرفی افراد، درامد خوبی بدون انجام کار زیاد، از فعالیت افراد بدست آورید و حتی در زمانی که خواب هستید نیز درآمد به حساب شما واریز شود.

هر زمان که میزان پولی که شما ساختید به 10 هزار تومان برسد، درآمدتان به حساب ریالی شما واریز می‌شود و اگر 24 ساعت از درآمدی که کسب کردید به حد نصاب 10 هزار تومان نرسد، هر مبلغی که ساخته باشید به حساب شما واریز می‌شود.

افتتاح حساب در صرافی نوبیتکس

 

☸️شارژ و برداشت از حساب در صرافی نوبیتکس

برای شارژ حساب خود در صرافی نوبیتکس، می‌توانید از درگاه پرداخت بانکی استفاده کرده و با استفاده از کارت بانکی خود، اقدام به شارژ حساب خود جهت خرید ارز دیجیتال در وب سایت نوبیتکس کنید.

زمانی که شارژ حساب را انجام می‌دهید، مبلغ شارژ در موجودی ریالی شما وارد شده و شما می‌توانید به میزان موجودی خود، اقدام به خرید ارز دیجیتال نمایید.

برای برداشت ازحساب نیز می‌توانید در سایت درخواست برداشت را بدهید و بسته به زمانی که تقاضای برداشت را می‌دهید که روز تعطیل باشد یا در ساعات کاری یا تعطیلی بانک، از یک ساعت تا یک روز زمان می‌برد تا برداشت شما انجام شده و به حساب بانکی تان از طریق حواله پایا یا ساتنا واریز شود.

کارمزد برداشت از حساب معادل یک درصد رقم درخواستی تا سقف 4 هزار تومان است. در صورتی که شما بیش از 400 هزار تومان درخواست دهید، رقم کارمزد یکسان است و افزایش نمی‌یابد.

یعنی برداشت 400 هزار تومانی و 4 میلیون تومانی همان عدد 4 هزار تومان کارمزد را می بایست پرداخت کنند.

توجه داشته باشید که این کارمزد جدای از کارمزد کسر شده در هنگام فروش ارز دیجیتال و تبدیل آن به ریال می باشد.

جهت برداشت و واریز ارز دیجیتال هم مانند برداشت ریال، در قسمت برداشت پنل کاربری خود وارد شده و روبروی هر ارزی، می‌توانید درخواست برداشت دهید که در این صورت می بایست آدرس یا کیو‌ آر‌ کد | QR Code مربوط به کیف پول یا صرافی که می‌خواهید انتقال را به آن انجام دهید، وارد کنید.

و برای واریز نیز آدرس کوین یا توکن مورد نظرتان را از  قسمت واریز هر یک از کوین‌ها یا توکن‌ها انتخاب کرده و برای شخصی که می خواهد به حساب کاریری شما در صرافی نوبیتکس، پول واریز کند، ارسال نمایید.

باز هم تاکید می‌کنم که اگر به کیف پول یا صرافی به غیر از نوبیتکس، درخواست انتقال ارز دیجیتال خود را دهید، کارمزدی که شبکه بلاکچین مربوط به آن ارز دریافت می‌کند را از حساب شما کسر می‌کنند و اگر به کیف پول‌های داخل نوبیتکس انتقال دهید، کارمزدی از شما کسر نمی‌شود.

 

⭕️نکته مهم در مورد شارژ و برداشت نوبیتکس

برخی از کوین یا توکن‌ها مانند تتر، تحت شبکه های مختلفی فعالیت می‌کنند و در هنگام برداشت توجه به شبکه بسیار مهم است، چون اگر آدرس شبکه ای که شما می‌دهید با انتخاب شبکه در زمان انتقال، یکسان نباشد، آنوقت انتقال به درستی انجام نمی شود و در مواردی این مسئله، مشکلات زیادی برای کاربران به وجود می آورد.

 

برای مثال فرض کنید که شما می‌خواهید تتر را در شبکه اتریوم جابه جا کنید و شخصی که شما می‌خواهید تتر را به حسابش واریز نمایید، به جای آدرس کیف پول خود برای دریافت تتر در شبکه اتریوم، آدرس کیف خود در شبکه ترون یا بایننس را می دهد.

شما به صرافی نوبیتکس به جای اینکه آدرس دوستتان را تحت شبکه ترون یا بایننس اعلام کنید، آدرس را تحت اتریوم اعلام می‌کنید و نوبیتکس هم به جای انتخاب شبکه درست در زمان انتخاب، شبکه اشتباهی را انتخاب می‌کند.

در این صورت ممکن است پول از حساب شما خارج شده و به حساب دوست شما هم نرسد. این فرآیند، درست مانند بانک است که اگر شما یک شماره حساب از یک بانک دیگر را با نام اشتباه بانک مورد نظرتان بدهید، شخصی که به بانک میرود تا برای شما

پول حواله کند، نمی تواند شماره حساب را با نام بانک تطبیق دهد و امکان انجام این کار را ندارد.

نکته آخر در برداشت و واریز رمزارزها اینکه، این عملیات به صورت در لحظه و آنی انجام نمی شود و گاهی اوقات از زمان درخواست تا اینکه صرافی نوبیتکس عملیات را انجام دهد، ممکن است بسته به میزان درخواست ها و شلوغی شبکه، گاهی بیش از یک یا دوساعت هم  طول بکشد.

افتتاح حساب در صرافی نوبیتکس

 

💻تاریخچه معاملات در صرافی نوبیتکس

شما می‌توانید از بخش تاریخچه معاملات در پنل کاربری خود در سایت صرافی نوبیتکس، لیست تمامی تراکنش های خود اعم از واریز و برداشت به حساب و همچنین خرید و فروش های ارز دیجیتال با ساعت و تاریخ انجام آنها را مشاهده کرده و در هر زمانی که احتیاج داشتید، به این لیست مراجعه نمایید.

این امکان در صرافی نوبیتکس به کاربران کمک شایان ذکری می‌کند تا بتوانند همواره از نرخی که کوین های خود را خریداری کرده اند، آگاه باشند.

 

 

🔑رمز دو مرحله ای (Two-Factor Authentication)

برای اینکه بتوانید امنیت حساب خود را بالا برده و احتمال هک شدن یا دزدی را در حساب خود کاهش دهید، می توانید از امکان رمزنگاری دو مرحله‌ای استفاده کنید.

بدین منظور می‌توانید اپلیکیشن مایکروسافت اتنتیکیتور (Microsoft Authenticator) یا گوگل اتنتیکیتور (Google Authenticator) را روی گوشی هوشمند خود نسب کرده و با اتصال آن به حساب کاربری خود در صرافی نوبیتکس در قسمت  امنیت و سپس فعالسازی دو عاملی، اقدام به فعال کردن رمز مرحله دوم کنید.

با فعال کردن آن، در هر بار ورود و انجام تراکنش‌ها، علاوه بر رمز اصلی، می بایست از یک  رمز یکبار مصرف هم که توسط اپلیکیشن آتنتیکیتور ایجاد می شود، استفاده نمایید.

توصیه مهم این هست که در فعالیت با سیستم‌های مالی آنلاین از جمله صرافی نوبیتکس، می‌بایست به این موضوع دقت داشته باشید که از آدرس سایت اصلی شرکت (nobitex.ir) استفاده کنید زیرا بسیاری از مواقع، سیستم‌های کلاه برداری یا به اصطلاح فیشینگ، با استفاده از آدرس‌های تقلبی که در موتو‌های جستجو مانند گوگل قرار می‌دهند، شما را به اشتباه انداخته و باعث می‌شوند شما اطلاعات خود را در سایت اشتباهی، وارد کرده و این اطلاعات شامل نام کاربری و کلمه عبور، به دست افراد کلاه بردار بیفتد و از حساب شما پول برداشت کنند.

به همین دلیل، استفاده از سیستم‌هایی که امنیت حساب شما را بالا می‌برد، مخصوصا در حساب‌هایی مانند بانک و صرافی که پول واقعی نگهداری می‌شوند، بسیا حائز اهمیت می‌باشد و سیستم آتنتیکیتور که رمزهای یکبار مصرف تولید می‌کند، تا حد خوبی می‌تواند این خطر را کاهش دهد.

 

 

💯دانلود رایگان اپلیکیشن های صرافی نوبیتکس برای اندروید

شما می توانید برنامه های کاربردی زیر را به صورت مستقیم برای سیستم عامل اندروید خود دانلود نمایید.

لینک دانلود مستقیم اپلیکیشن نوبیتکس

لینک دانلود مستقیم شبیه ساز نوبیتکس

 

افتتاح حساب در صرافی نوبیتکس

❇️ربات تلگرام صرافی نوبیتکس

شما می‌توانید با استفاده از ربات تلگرام صرافی نوبیتکس، از نرخ‌ها و امکان اطلاع رسانی خودکار براساس قیمت و زمان به علاوه دریافت نوتیفیکیشن‌های مربوط به هر بار ورود و همچنین آگاهی از عملیات واریز و برداشت خود، بهره مند شوید.

و در زمانی که به سایت و پنل کاریری خود دسترسی ندارید، از طریق تلگرام، در جریان اتفاقات حساب خود قرار بگیرید.

بدین منظور کافیست تا وارد پنل کاربری خود در وب سایت نوبیتکس شده و در قسمت امکانات نوبیتکس نی نی سایت، بر روی لوگوی ربات کلیک کنید.

با ورود خودکار به فضای تلگرام خود روی گوشی هوشمند تلفن همراهتان یا بر روی اپلیکیشن دسکتاپ، وارد ربات تلگرامی شده و با کلیک بر روی گزینه استارت(Start) در پایین کانال، ربات مربوط به حساب خود را فعال نمایید.

جهت کسب اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما از طریق پشتیبانی تلگرام، در ارتباط باشید.

استارت آپ نوبیتکس اشنایی با سایت نوبیتکس اطلاعات لازم برای ثبت نام نوبیتکس اطلاعیه جدید نوبیتکس

 

🟢مزایا و معایب نوبیتکس

قبل از اینکه به مزایا و معایب نوبیتکس بپردازیم، می‌بایست مورد مهمی را در نظر بگیریم که به دلیل شرایط و محدودیت های موجود در ایران و عدم امکان ارتباط با سیستم‌های مالی دنیا، ما نمی‌توانیم با صرافی‌های معتبر خارجی که امکانات بسیار زیادی به کاربران خود ارائه می‎دهند کار کنیم.

پس مزایا و معایبی که برای صرافی نوبیتکس در اینجا  آورده‌ایم، در مقایسه با صرافی‌های ایرانی دیگر که در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند، می‌باشد.

یکی از مزایای صرافی نوبیتکس، نتوع ارزهایی هست که می‌توانید در آن خرید و فروش انجام دهید که در مقایسه با دیگر صرافی های فعال در ایران به مراتب بیشتر بوده و بیش از 50 ارز مختلف برای خرید و فروش در صرافی نوبیتکس موجود می‌باشد.

دیگر مزیت صرافی نوبیتکس امکان گذاشتن سفارش (Order) هست، بدین معنی که شما می‌توانید به صرافی اعلام کنید که نرخ مورد نظر شما برای ارزی که می‌خواهید خریداری کنید، چند است و هر زمان که نرخ بازار، به نرخ پیشنهادی شما رسید، صرافی نوبیتکس به صورت خودکار، ارز مربوطه را برای شما خریداری‌می کند.

صرافی نوبیتکس در انجام سفارشات خرید و درخواست‌های برداشت، سرعت خوبی داشته و در مدت زمان مناسبی، اقدام به واریز وجه ریالی به حساب بانکی شما در ایران یا ارز دیجیتال درخواستی به کیف پول یا حساب صرافی خارجی، می‌کند.

حسن دیگر صرافی نوبیتکس (در ابعاد ایران) این است که تعداد کاربران درصرافی زیاد بوده و به همین دلیل، هر زمان که شما درخواست فروش یا خرید کریپتو دهید، با سرعت خوبی، معامله انجام می شود.

همانطور که می دانید، صرافی خریدار و فروشنده را مقابل هم قرار می‌دهد و هر چه تعداد کاربران بیشتر باشد، احتمال پیدا شدن خریدار یا فروشنده بیشتر شده و معامله با احتمال بالاتری انجام می‌شود.

کما اینکه در ابتدای فعالیت صرافی نوبیتکس، به دلیل پایین بودن تعداد کاربران، از زمانی که یک کاربر درخواست خرید یا فروش را ثبت می‌کرد، زمان نسبتا زیادی طول می کشید تا طرف دوم معامله پیدا شده و امکان انجام آن فراهم گردد.

اشکال بزرگ صرافی نوبیتکس نی نی سایت که به این صرافی ربطی نداشته اما برای کاربران اهمیت دارد، عدم فعالیت تحت نظارت یک سازمان یا نهاد بالادستی می‌باشد که این به خاطر نبود قانون ارزهای دیجیتال در ایران است و هیچ نهادی در حال حاضر به مشکلات احتمالی پیش آمده بین کاربران و صرافی‌ها رسیدگی نمی‌کند.

پس در زمان وقوع مشکل، کاربران مجبور به طرح شکایت در قره قضاییه هستند که آن هم به دلیل عدم وجود افراد آگاه در دادگاه‌ها، نمی‌تواند نتیجه درست و جوانمردانه‌ای به همراه داشته باشد.

به همین دلیل توصیه ما به شما این است که به محض انجام خرید خود در صرافی نوبیتکس، نسبت به انتقال ارز خریداری شده به یک کیف پول غیر متمرکز اقدام کنید تا اتفاقی برای دارایی شما نیفتد. این تنها راه نگهداری مطمئن ارز دیجیتال در حال حاضر در ایران است.

برخی از کاربران به دلیل هزینه‌ای که به عنوان کارمزد به صرافی نوبیتکس بابت این انتقال می‌بایست پرداخت کنند و همچنین هزینه‌ای که در شبکه بلاک چین به صورت جدا توسط کاربر پرداخت می‌شود، از این کار صرف نظر کرده و دارایی کریپتو‌کارنسی خود را در حساب شخصی خود در صرافی نوبیتکس نگهداری می‌کنند که این کار بسیار پر ریسک بوده و در صورت بروز هر مشکلی، حل آن بسیار پیچیده و زمان بر می‌شود.

مزایا

  • پشتیبانی تعداد رمزارز بالا
  • سرعت خوب در انجام معاملات
  • امکان سفارش گذاری برای خرید و فروش
  • تعداد کاربران بالا

معایب

  • نداشتن مجوز قانونی

 

افتتاح حساب در صرافی نوبیتکس

 

☑️ آموزش ثبت نام در صرافی نوبیتکس

جهت ثبت نام در صرافی نوبیتکس، می توانید به راحتی وارد وب سایت نوبیتکس با کلیک بر روی لینک اصلی ثبت نام صرافی نوبیتکس شده و در قسمت بالای صفحه سمت راست، روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

صرافی نوبیتکس نقد و بررسی صرافی نوبیتکس آشنایی با صرافی نوبیتکس کارمزد صرافی نوبیتکس

در صفحه ای برای شما پس از کلیک روی گزینه ثبت نام باز می‌شود، ایمیل خود را به همراه یک کلمه عبور که حداقل هشت حرف بوده و از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی تشکیل شده باشد، وارد نمایید.

سپس حروف انگلیسی در باکس مربوطه را در کادر زیر آن تایپ کرده و گزینه قوانین و مقررات نوبیتکس را کلیک می‌نمایید.

وب سایت نوبیتکس مزایا و معایب نوبیتکس ثبت نام در صرافی نوبیتکس سایت صرافی نوبیتکس

سپس با کلیک روی گزینه ثبت نام، سطح صفر حساب کاربری ما ایجاد می‌شود. حال با ورود به پنل کاربری خود می‌توانید ثبت نام خود را تکمیل کرده و حساب خود را فعال نمایید.

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی نوبیتکس آدرس صرافی نوبیتکس در تهران آیا نوبیتکس مجوز قانونی دارد؟ خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران

بدین منظور کافیست در حساب کاربری خود، اقدام به تایید ایمیل نمایید و با کلیک بر روی گزینه تکمیل ثبت نام، یک ایمیل حاوی کد تایید برای شما ارسال می‌گردد و با وارد کردن کد مورد نظر در حساب کاربری، این حساب را فعال می‌نمایید.

کلاهبرداری صرافی نوبیتکس کلاهبرداری در نوبیتکس احراز هویت صرافی نوبیتکس نوبیتکس شماره پشتیبانی نوبیتکس شماره تلفن

ایمیلی به شکل زیر حاوی کد تایید برای شما ارسال می گردد.

نوبیتکس یا آبانتتر نوبیتکس یا رمزینکی نوبیتکس یورو nobitex app

با وارد کردن کد تایید در صفحه تایید ایمیل و کادر مورد نظر، ایمیل شما تایید می شود. حال می‌توانید با محدودیت سطح صفر، اقدام به فعالیت و خرید و فروش ارز دیجیتال در حساب خود پس از شارژ حساب از طریق درگاه پرداخت، نمایید.

اپ نوبیتکس اپ نوبیتکس اندروید اپ نوبیتکس ایفون اپ نوبیتکس برای اپل

حال میخواهیم حساب کاربری خود را به سطح 1 ارتقاء دهیم. همانطور که قبلا اشاره کردیم، مهمترین اتفاق در بالارفتن سطوح، افزایش محدودیت در سقف خرید و فروش روزانه و ماهانه ارز می‌باشد.

اپ نوبیتکس برای اندروید اپ نوبیتکس برای ایفون اپ نوبیتکس دانلود اپدیت nobitex

با احراز هویت به راحتی به سطح 1 صرافی نوبیتکس، ارتقاء می‌یابید.

بدین منظور در پنل کاربری به روی گزینه ارتقاء به سطح 1 کلیک کرده و شماره موبایل (همراه) خود را به همراه مشخصاتتان شامل نام و نام خانوادگی و اطلاعات بانکی را وارد نمایید. مجددا یک کد به موبایل شما ارسال می شود که با وارد کردن آن در پنل کاربری، شماره موبایل شما تایید شده و به سطح 1 کاربری ارتقا می‌یابید.

اپلیکیشن نوبیتکس اپلیکیشن نوبیتکس اندروید اپلیکیشن نوبیتکس آیفون اپلیکیشن نوبیتکس برای اندروید

و در نهایت با استفاده از یک مدرک شناسایی که می‌تواند (کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت یا گواهینامه) باشد، می‌توانید عملیات احراز هویت را انجام داده و تلفن ثابت محل سکونت یا کار خود را نیز وارد کرده و نسبت به تایید آن اقدام نمایید.

بدین منظور یک تماس تلفنی با تلفن ثابت مورد نظر گرفته شده و کدی برای شما خوانده می‌شود که با ورود آن کد در پنل کاربری خود در سایت صرافی نوبیتکس، نسبت به تایید آن اقدام می‌کنید و به سطح 2 و بالاترین سطح کاربری در صرافی نوبیتکس ارتقاء می‌یابید.

افتتاح حساب در صرافی نوبیتکس

 

💵نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی نوبیتکس

شما می‌توانید به راحتی و از طریق پنل کاربری خود اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال نمایید. برای خرید، کافیست در ابتدا حساب کاربری خود را شارژ نمایید.

بدین منظور در ابتدا می‌بایست حساب ریالی خود در صرافی نوبیتکس را  از طریق درگاه بانکی شارژ نمایید. برای این کار کافیست حساب بانکی خود را به حساب کاربری خود در صرافی نوبیتکس متصل کرده و از طریق کلیک بر روی گزینه کیف‌های من  و ورود به صفحه زیر و کلیک بر روی گزینه واریز در برابر تومان، اقدام به شارژ ریالی حساب خود نمایید.

اپلیکیشن نوبیتکس برای کامپیوتر اپلیکیشن نوبیتکس نی نی سایت اپلیکیشن نوبیتکس ویندوز اتریوم 2

سپس می‌توانید با کلیک روی عنوان بازارهای اصلی و انتخاب هریک از کوین‌ها و توکن‌های مد نظر خود، به صفحه مربوط به آن کوین یا توکن رفته و می‌توانید عملیات خرید و فروش را انجام دهید.

اتریوم ۲ اتریوم کلاسیک احراز هویت nobitex احراز هویت nobitex.ir

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، دو باکس سبز و قرمز وجود دارد که قسمت سبز رنگ برای خرید و قسمت قرمز رنگ ‌جهت فروش کوین یا توکن مورد نظرتان می‌باشد.

 

با وارد کردن میزان بیت کوینی که می خواهید خریداری کنید در باکس سبز رنگ، و میزان بیت کوینی که می خواهید به فروش برسانید در باکس قرمز رنگ و کلیک بر روی گزینه خرید یا آیکون فروش، و کلیک روی گزینه انتخاب در پایین ترین قیمت، می توانید عملیات مورد نظر خود را از طریق صرافی انجام دهید.

میزان بیت کوین خریداری شده به کیف پول شما در صرافی نوبیتکس واریز می‌شود که با کلیک بر روی گزینه کیف‌های من، می‌توانید موجودی بیت کوین خریداری شده را مشاهده نمایید.

و همانطور که در بالا اشاره کردیم، امکان دیدن لیست کلیه خرید و فروش‌ها را در صفحه تراکنش‌ها مشاهده نمایید. با کلیک روی گزینه حسابداری و تراکنش‌ها، می‌توانید به صفحه مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

 احراز هویت نوبیتکس برای اتباع احراز هویت نوبیتکس چقدر طول میکشد احراز هویت نوبیتکس چقدر طول میکشه احراز هویت نوبیتکس سطح 2

افتتاح حساب در صرافی نوبیتکس

✅فرهنگ اصطلاحات در صرافی نوبیتکس

برای فعالیت در صرافی نوبیتکس نیاز هست تا با یکسری اصطلاحات موجود در سایت آشنا شوید و در ادامه به توضیح آنها می‌پردازیم:

✔️سفارش (Order)

منظور ثبت درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی می باشد که منجر به انجام عملیات خرید و فروش می‌گردد.

✔️معامله (Trade)

معامله به معنی تکمیل و انجام سفارش خرید و فروش بین دو کاربر هست. بدین معنی که وقتی یک کاربر اقدام به ثبت درخواست خرید می‌کند، کاربر دیگری در صرافی هست که سفارش فروش ثبت کرده و در زمانی که عملیات خرید و فروش بین این دو کاربر نهایی می‌شود، در واقع، معامله شکل گرفته است.

✔️لیست درخواست ها (Order Book)

در صفحه هر کوین یا توکنی، لیستی از پیشنهاد های خرید و فروش در نرخ‌های مختلف موجود است که با کمک آن می‌توانید، بهترین نرخی که منجر به انجام معامله تان شود را انتخاب کنید.

تا زمانی که معامله‌ای شکل نگیرد بدین معنی که یک خریدار و فروشنده در صرافی نوبیتکس در مقابل هم قرار داده نشوند، نرخ پیشنهادی از لیست، حذف نمی‌گردد.

✔️جفت ارز (Currency Pairs)

هر گاه دو ارز مختلف به صورت (BTC/USDT) نمایش داده می‌شود، به معنی این هست که نرخ ارز اول تقسیم بر ارز دوم به عدد نشان داده شده رسیده است. این نمادها را در قسمت بازار حرفه‌ای صرافی نوبیتکس می‌بینید و می‌توانید روی آنها معامله انجام دهید.

✔️درخواست باز (Open Order)

هر درخواست خرید یا فروشی که هنوز به دلیل نرسیدن به قیمت پیشنهادی شما یا به تعبیر دیگر پیدا نشدن کسی که با قیمت پیشنهادی شما حاضر به معامله با شما باشد، انجام نشده باشد، اصطلاح درخواست باز را برایش به کار می‌بریم.

✔️بیشترین و کمترین قیمت (Highest and Lowest Price)

منظور بیشترین و کمترین نرخی است که ارز دیجیتال مورد نظر در آن قیمت طی 24 ساعت گذشته معامله شده است.

✔️کیف پول (Wallet)

در ارزهای دیجیتال دو دسته کیف پول وجود دارد،

💰کیف پول متمرکز

مانند کیف پول ما در نوبیتکس که تمامی اتفاقاتی که در کیف پول ما میفتد اعم از واریز و برداشت رمز ارزها، با نظارت و تایید یک مرجع که معمولا صرافی است، انجام می گردد.

💰کیف پول غیر متمرکز 

که در این نوع از کیف پول‌ها، هیچ نهاد نظارتی به عنوان مرکز کنترل وجود نداشته و تمامی تراکنش‌ها و عملیات به صورت مستقیم و بی واسطه بین اعضای شبکه، در حال انجام است.

✔️صرافی متمرکز (CEX)

صرافی هست که به واسطه یک مرکز که می تواند یک تیم یا شرکت باشد، نظارت و پشتیبانی می‌شود و این مرکز می‌تواند درباره تمامی اتفاقات و تصمیمات مربوط به صرافی دخالت کرده و تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

✔️صرافی غیر متمرکز (DEX)

در این دسته از صرافی‌ها، هیچ تیم یا شرکتی در مورد تصمیمات مربوط به صرافی، اعمال نظر نمی‌کند و کلیه اتفاقات و تصمیمات بر اساس هر آنچه در قرارداد هوشمند (Smart Contract) که روز اول برای صرافی نوشته شده و بر روی شبکه بلاک چین قرار گرفته، اتخاذ می‌شود.

افتتاح حساب در صرافی نوبیتکس

🔍نظر کارشناسان ایستگاه ترید درباره صرافی نوبیتکس

صرافی نوبیتکس، از نظر حجم تراکنش مالی، بزرگترین صرافی ایران است. به همین دلیل شما می توانید به راحتی خرید و فروش رمزارز را؛ با سرعت بالا انجام دهید. این موضوع باعث می شود تا شما برای تهیه ارز دیجیتال، نیاز به انتظار زمان زیاد برای پیدا شدن خریدار یا فروشنده ندارید.

مراحل تایید هویت و بالارفتن رتبه نیز در این صرافی به راحتی انجام می شود. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، با کارشناسان ما از طریق پشتیبانی تلگرام، در ارتباط باشید.

 

برداشت از نوبیتکس چقدر طول میکشد؟

نوبیتکس (nobitex) امکان واریز/برداشت ارزهای دیجیتال مختلف را فراهم کرده و این کار را در کم ترین زمان ممکن انجام می دهد. با این حال، آیا می پرسید “واریز و برداشت از نوبیتکس چقدر زمان بر است؟” در این باره باید بگوییم که این فرایند بسته به زمان درخواست برای شارژ حساب/برداشت موجودی، می تواند بین “1 ساعت” الی “1 روز کاری” طول بکشد. برداشت از حساب نوبیتکس بسته به عوامل مختلف مانند تعطیلی، ازدحام شبکه و … می تواند متفاوت باشد. البته، معمولا در زمان های عادی، برداشت از حساب طی 1 ساعت انجام می شود؛ با این حال باید انتظار تکمیل فرایند در 1 روز کاری را نیز داشته باشید! برای برداشت از حساب در سایت نوبیتکس، تنها کافی است وارد پنل کاربری خود شده و درخواست «برداشت از حساب» را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست، مقداری کمیسیون [نسبت به مبلغ] از حساب شما کم شده و وجوه مورد نظر، از طریق ساتنا یا حواله به حساب بانکی شما واریز می شود.

برداشت از نوبیتکس
مدت زمان برداشت از صرافی نوبیتکس به عوامل مختلفی بستگی دارد و می تواند بین 1 ساعت الی 1 روز کاری طول بکشد.

شماره پشتیبانی نوبیتکس

پشتیبانی یکی از مهم ترین بخش هایی است که هنگام انتخاب صرافی باید در نظر بگیرید. نوبیتکس با بیش از 6 میلیون کاربر فعال، روش های مختلفی برای پشتیبانی از کاربران در نظر گرفته تا از ازدحام شبکه جلوگیری کند. از مهم ترین روش های پشتیبانی نوبیتکس می توان به چت آنلاین، تماس با متخصصین، ایمیل و شبکه های اجتماعی اشاره کرد که جزئیات آن را در جدول زیر بررسی می کنیم.

روش های پشتیبانی نوبیتکس مشخصات
نام صرافی نوبیتکس/ nobitex
آدرس وب سایت https://nobitex.ir
چت زنده به طور 24 ساعته فعال است
آدرس ایمیل Support@nobitex.ir
شماره تماس با پشتیبانی نوبیتکس 021-91009925
ساعات تماس با پشتیبانی شنبه تا پنج شنبه بین ساعات 8-21
ارسال تیکت دارد
کانال اطلاع رسانی تلگرام nobitexmarket@

شما می توانید بسته به نوع خدماتی که تمایل به دریافت آن دارید، یکی از روش های فوق را انتخاب کرده و مشکلات خود را با کمک پشتیبانی فعال نوبیتکس برطرف کنید.

شماره پشتیبانی نوبیتکس
نوبیتکس از روش های مختلفی برای پشتیبانی از مشتریان خود استفاده می کند که تماس، ایمیل، چت زنده و … برخی از این روش ها هستند.

سوالات متداول

❓چطور می‌توانیم به صرافی نوبیتکس اعتماد کنیم؟

🎯این صرافی در پنج سالی که از فعالیتش می‌گذرد، خدمات و سرویس خوبی به کاربران خود ارائه کرده و به همین دلیل از مقبولیت بالایی در بین فعالان حوزه ارز دیجیتال، برخوردار است.

ضمن اینکه این شرکت در تهران دفتر مرکزی داشته و شما می‌توانید با مراجعه به آنجا، از صحت فعالیت آنها اطمینان حاصل کنید.

در صورت تمایل با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید تا در مورد آدرس صرافی نوبیتکس در تهران و موارد دیگر مرتبط با صرافی نوبیتکس، شما را راهنمایی کنند.

اما نکته قابل تامل این است که شما می‌بایست پس از خرید کوین یا توکن مورد نظرتان از هر صرافی داخلی یا خارجی، جهت اطمینان بیشتر، توکن یا کوین را به کیف پول‌های غیر متمرکز خود مانند کیف پول

  • متامسک (MetaMask) یا
  • تراست (Trust)

منتقل کنید تا مالکیت داراییتان را، به طور کامل در اختیار داشته باشید.

❓آیا نوبیتکس مجوز قانونی دارد؟

⚖️در ایران هنوز قانونی برای ارزهای دیجیتال وجود ندارد و به همین دلیل، مجوز قانونی هم برای صرافی‌ها موجود نیست، اما صرافی نوبیتکس تمامی مجوزهای مربوط به کسب و کارهای آنلاین مانند نماد اعتماد الکترونیک و مجوز اصناف جهت فعالیت را دارد.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و افتتاح حساب می توانید به  آدرس اصلی سایت صرافی نوبیتکس مراجعه نمایید.

❓چرا باید ارزهای خود را که در صرافی نوبیتکس خریداری کردیم، به کیف پول منتقل کنیم؟

✅صرافی‌ها به شما امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بازار مالی را می‌دهند، اما جای مناسبی برای نگهداری ارزهایتان به مدت طولانی نیستند.

یکی از دلایل این موضوع این هست که اکثر صرافی‌ها، متمرکز یوده و طعمه خوبی برای هک‌ها می‌باشند و امنیت پایین تری نسبت به کیف پول‌های غیرمتمرکز دارند.

دومین دلیل هم این هست که به هر دلیلی صرافی می‌تواند پول شما را بلوکه کند یا هر تصمیم دیگری برای شما بگیرد زیرا اختیار پول شما در اختیار صرافی است، در حالی که اگر سرمایه شما در کیف پولتان باشد، مالک و تصمیم گیرنده برای پول، شما هستید و کسی نمی‌تواند آنرا از مالکیت شما در بیاورد.

البته نگهداری پول در صرافی، یک حسن بزرگ هم دارد و آن اینکه، شما می‌توانید در صورتی که کلمه عبور و مشخصات حساب خود را گم کردید، می‌توانید از صرافی با ارائه مدارک شناسایی، اقدام به دریافت اطلاعات و بازیابی حساب خود نمایید.

در صورتی که اگر رمز و مهمتر از آن دوازده کلمه ریکاوری کیف پول خود را گم کنید، دیگر امکان دسترسی به کیف پولتان را نخواهید داشت و عملا، دارایی خود را از دست می‌دهید.

❓چگونه می‌توانیم با صرافی نوبیتکس در ارتباط باشیم؟

⭕️شما می‌توانید از طریق سایت صرافی یا تیم پشتیبانی ما در  تلگرام، کلیه سوالات مربوط به صرافی نوبیتکس را بپرسید. در ضمن ما در تمامی مراحل از ثبت نام تا شارژ و برداشت و هرعملیات و کاردیگری که بخواهید انجام دهید، با تیم کارشناسان خود، همراه شما هستیم.

❓آیا خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران قانونی است؟

♎️تا این لحظه قانون مشخصی برای ارز دیجیتال در ایران وجود ندارد و به همین دلیل موقعیت خاکستری دارد. به این معنی که کار خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران نه قانونی است و نه غیر قانونی.

تا این لحظه خبری در مورد جرم بودن فعالیت در ارزهای دیجیتال به غیر از مبحث استخراج آن (Mining) که به دلیل مصرف بالای برق، از طرف دولت غیرقانونی اعلام شده، دیگر فعالیت‌ها از جمله خرید و فروش و انجام ترید در ارزهای دیجیتال، مانعی ندارد.

❓آیا کار با ارزهای دیجیتال از نظر شرعی مجاز است؟

🔔هنوز علمای دینی به اتفاق نظری در مورد ارزهای دیجیتال که آیا از نظر شرعی مشکلی دارد یا مجاز است، نرسیده اند و برخی از علما، فعالیت در این حوزه را شرعی می‌دانند و برخی دیگر، آن را غیر شرعی اعلام کرده اند.

❓چقدر طول می‌کشد تا برداشت ما به حسابمان واریز شود؟

🕰همانطور که در مطلب توضیح دادیم، بسته به اینکه چه زمانی درخواست شما در سیستم ثبت شود بین دو ساعت تا یک روز طول می‌کشد تا پول به حساب ریالی شما در بانک ایران واریز گردد.

دلیل این موضوع هم این هست که تمامی حواله‌ها به صورت پایا برای مبالغ کمتر از 50 میلیون تومان و ساتنا برای ارقام بالای 50 میلیون تومان انجام می‌پذیرد و اگر درخواست شما در روز تعطیل یا در بعد از ساعت کاری بانک‌‌‌ها ثبت شود، مبلغ واریزی در فردای آن روز به حساب شما واریز می شود.

❓کلاهبرداری صرافی نوبیتکس که در برخی سایت‌ها نوشته شده، صحت دارد؟

⛔️تا به حال به صورت رسمی موردی برای کلاهبرداری در نوبیتکس اعلام نشده است و با توجه به مدل فعالیت و داشتن مکان رسمی فعالیت و پاسخگو بودن صرافی به مشتریان، می‌توان نتیجه گرفت که این مطلب صحت نداشته و احتمالا یا شیطنت رقبا و یا خصومت شخصی باعث نوشتن این چنین مطالبی می‌شود.

در این مواقع بهتر است صرفا به منابع معتبر مانند پلیس فتا و خبرگزاری‌های رسمی اعتماد کنیم و اگر مطلب یا مدرکی توسط این نهادها منتشر شد، آنوقت نسبت به این مسائل واکنش نشان دهیم.

❓راه‌های ارتباطی با صرافی نوبیتکس چیست؟

☎️شما می‌توانید از طریق لایو چت وب سایت نوبیتکس یا تماس مستقیم با صرافی نوبیتکس تماس گرفته و سوالات خود را پرسیده و جواب مناسب را در مدت زمان خوبی دریافت کنید، یا اینکه به محل شرکت در خیابان آزادی، رفته و مشکلات احتمالی پیش آمده را پیگیری نمایید.

 

نظرها (2)
امین
2023-05-10 10:43 ب.ظ

سلام و وقت بخیر
میشه بگید نرم افزاری که برای دریافت کد دو بعدی صرافی نوبیتکس باید روی گوشی نصب کنیم رو از کجا باید تهیه کنیم؟

پاسخ
امین مرادی
2023-05-12 5:16 ق.ظ

شما می توانید از دو اپلیکیشن مایکروسافت اتنتیکیتور (Microsoft Authenticator) یا گوگل اتنتیکیتور (Google Authenticator) برای تولید رمز دوم با رمز یکبار مصرف تولید کنید و برای ورود به صرافی نوبیتکس استفاده نمایید.

درج نظر