🍀آموزش برداشت از حساب کوتکس – آسان ترین روش های انتقال وجه در بروکر کوتکس

🎯برداشت از حساب کوتکس –  بهترین روش های برداشت از کوتکس برای ایرانیان

اکثر معامله گران به دنبال بروکرهایی هستند که شرایط برداشت از حساب مناسبی و آسانی فراهم می‌کنند تا مکملی برای فرصت های سودآور معاملاتی باشد.

با این حال اگر شما به دنبال یک پلتفرم معاملاتی هستید که بتواند با ارائه روش های برداشت سریع و کم هزینه، کمک به مدیریت سرمایه و موفقیت شما در استراتژی های معاملاتی کند و سطح معاملاتی شما را ارتقا دهد، بروکر کوتکس گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود!

در این مطلب با هم روند برداشت از حساب کوتکس را بررسی می‌کنیم تا شما بهتر بتوانید با امکانات و مزایای این بروکر آشنا شوید و انتخاب درستی داشته باشید.

  • معرفی کلی نحوه برداشت از حساب کوتکس
  • آموزش برداشت از کوتکس
  • بررسی حداقل برداشت در کوتکس
  • روش های دیگر انتقال از کوتکس
  • هزینه انتقال وجه
  • مدارک لازم برای برداشت از بروکر
  • توصیه حرفه ای ها برای برداشت وجه در این کارگزاری

 

افتتاح حساب در بروکر کوتکس

quotex شرح quotex ويكيبيديا بررسی بروکر quotes بررسی بروکر quotex

🌐آدرس سایت لینک ثبت نام بروکر کوتکس
❇️حداقل برداشت از کوتکس 10 دلار، 120 دلار برای بیت کوین
🎯حداکثر برداشت از کوتکس بدون محدودیت
💡هزینه برداشت از حساب کوتکس ندارد
⚛️مدت زمان برداشت از چند دقیقه تا چند ساعت (حداکثر 1 تا سه روز کاری) – به روش پرداخت بستگی دارد.
✔️روش های برداشت از کوتکس کارت های اعتباری، رمزارزها، کیف پول های الکترونیک، انتقال بانکی محلی
🎁بونوس برداشت از کوتکس دارد
⚖️قوانین برداشت از کوتکس برخی مواقع نیاز به تایید روش پرداخت وجود دارد.
🧲برداشت بدون نیاز به تایید بله تنها برای رمزارزها

 

🚀برداشت از حساب کوتکس

بروکر quote بروکر quotes بروکر quotex بروکر باینری کوتکس

برداشت پول از حساب، بدون شک یکی از مهمترین مسائلی است که هر معامله گری در مورد آن نگرانی دارد.

روش برداشت در کوتکس با توجه به کشور محل سکونت متفاوت است اما می‌توان این روش‌ها را به سه بخش تقسیم کرد: ارزهای دیجیتال، سیستم های پرداخت الکترونیک و کارت های بانکی.

برداشت ها از حساب کوتکس به همان شکل واریز به حساب، انجام می‌شوند و بسته به روشی که برای واریز انتخاب کرده‌اید،  می توانید از همان روش نیز برای برداشت، استفاده نمایید.

برداشت پول از کوتکس از 1 تا 5 روز کاری طول می‌کشد. در مواقعی که مبالغ بالایی برداشت می‌کنید، ممکن است نیاز به احراز هویت کوتکس یا تایید حساب باشد.

افتتاح حساب در بروکر کوتکس

بروکر کوتکس بروکر کوتکس چیست اموزش بروکر کوتکس بررسی بروکر کوتکس

⭐️ثبت نام در کوتکس

شما برای شروع کار در بروکر کوتکس، نیاز به افتتاح حساب کاربری در این بروکر دارید. برای کسب اطلاعات کامل از مراحل ثبت نام در کوتکس، مطلب آموزش ثبت نام در کوتکس را مطالعه نمایید.

 

ثبت نام در کوتکس

♎️آموزش برداشت از حساب کوتکس

برداشت پول، یک فرایند ساده است که باید از طریق حساب شخصی خود در بروکر، آن را انجام دهید. روشی که برای شارژ حساب کوتکس استفاده می‌کنید، همان روشی است که می توانید با آن عملیات برداشت را انجام دهید.

برای مثال اگر با استفاده از کارت اعتباری Visa واریز انجام داده باشید، برای برداشت باید از روش Visa استفاده کنید.

ثبت نام بروکر کوتکس ثبت نام در بروکر کوتکس ثبت نام در بروکر کوتکس رمز ترويجي quotex

در هنگام برداشت مبالغ بزرگ از حساب، شرکت کوتکس ممکن است از شما درخواست احراز هویت کند. به همین دلیل مهم است که حساب کوتکس را با هویت خودتان بسازید و بتوانید احراز هویت کامل انجام دهید.

افتتاح حساب در بروکر کوتکس

گام‌های برداشت از حساب کوتکس را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

گام اول، ورود به قسمت برداشت از حساب؛

گام دوم، تعیین روش برداشت

گام اول، ورود به بخش برداشت

ابتدا با کلیک کردن روی گزینه برداشت یا Withdrawal در کابین کوتکس به صفحه برداشت منتقل شوید.

سایت quotex کلاهبرداری کوتکس کلاهبرداری بروکر کوتکس بررسی بروکر کوتکس
آموزش برداشت از حساب کوتکس | گام اول، ورود به بخش برداشت

گام دوم، انتخاب روش برداشت

حالا باید روش برداشت را انتخاب کنید. شما می بایست از همان روشی که برای واریز به حساب کوتکس استفاده کرده‌اید، برای برداشت بهره ببرید. اگر می‌خواهید روش برداشت را تغییر دهید، باید با پشتیانی مشتریان کوتکس صحبت کنید. یکی از راه های مناسب برای ارتباط با بروکر، ارسال پیام از طریق فیس بوک کوتکس می باشد.

ثبت نام بروکر کوتکس ثبت نام در بروکر کوتکس ثبت نام در بروکر کوتکس رمز ترويجي quotex
آموزش برداشت از حساب کوتکس  | گام دوم، تعیین روش برداشت

 

گام سوم، درج اطلاعات برداشت

در این مرحله باید آدرس پرداخت خود را وارد کنید. برای مثال، برای برداشت پول با استفاده از بیت کوین، آدرس بیت کوینی که می‌خواهید مبلغ را در آن دریافت نمایید را وارد نموده و مبلغ موردنظر برای برداشت را نیز تعیین نمایید.

سایت quotex کلاهبرداری کوتکس کلاهبرداری بروکر کوتکس بررسی بروکر کوتکس
آموزش برداشت از حساب کوتکس | گام سوم، درج اطلاعات برداشت

 

گام چهارم، دریافت کد یکبار مصرف

در این مرحله شما یک کد تایید از طریق ایمیل دریافت می‌کنید. این یک قابلیت امنیتی مهم در کوتکس یا همان تایید دو مرحله‌ای محسوب می‌شود. این کد را در کادر مربوطه وارد نمایید.

 

گام پنجم، تایید نهایی برداشت

اگر روی گزینه «تایید برداشت» کلیک کنید، مشاهده خواهید کرد که درخواست برداشت از کوتکس برای شما ثبت شده است و شما باید منتظر بمانید.

 

گام ششم، بررسی وضعیت برداشت

شما حالا می‌توانید وضعیت پرداخت را در بخش برداشت ها مشاهده کنید.

سه وضعیت برداشت ممکن است:

ناموفق: برداشت ناموفق بوده و مشکلی پیش آمده است.

در حال انجام: در این مرحله برداشت هنوز در حال پردازش است و کوتکس آن را انجام خواهد داد.

موفقیت‌آمیز: فرایند برداشت به پایان رسیده است.

بروکر باینری کوتکس بروکر کوتکس چیست بروکر کیوتکس ثبت نام بروکر کوتکس

افتتاح حساب در بروکر کوتکس

🔥حداقل برداشت در بروکر کوتکس

نصب بروکر کوتکس قوانین بروکر کوتکس قوانین بروکر کوتکس پلتفرم کوتکس

اکثر سیستم های پرداخت دارای یک حداقل میزان برداشت 10 دلاری هستند. حداقل میزان برداشت بیت کوین کوتکس در حال حاضر 120 دلار است.

این حداقل برداشت برای رمزارزها بسته به شرایط بازار ممکن است، تغییر کند.

در بروکر کوتکس هیچ حداکثر برداشت یا محدودیت برداشتی از این لحاظ وجود ندارد. شما می‌توانید هر مبلغی که در حساب کوتکس خود را دارید را با یک درخواست برداشت نمایید.

همینطور هیچ محدودیتی برای تعداد درخواست برداشت وجود ندارد. برای مثال شما می‌توانید 10 یا حتی 100 برداشت را در روز انجام دهید.

🔰دیگر روش های برداشت از حساب کوتکس

روش های مختلفی برای دریافت پول از بروکر کوتکس وجود دارد. تمامی این روش ها امن و ساده هستند و بسته به شرایط شما، برخی از آنها کارکرد بیشتری خواهند داشت.

ثبت نام بروکر کوتکس بروکر باینری آپشن کوتکس ورود به بروکر کوتکس نصب بروکر کوتکس

✔️کارت اعتباری ویزا – Visa

برداشت با کارت اعتباری Visa از کوتکس سخت نیست. با این حال تا 60 دقیقه زمان برای برداشت نیاز است و برای انجام برداشت 5 درصد هزینه دریافت می‌شود.

✔️کارت اعتباری مستر – MasterCard

برای برداشت با مسترکارت به بخش برداشت در کوتکس بروید، گزینه «MasterCard» را انتخاب نمایید و میزان برداشت را وارد کنید. هزینه برداشت با مسترکارت می‌تواند تا 5 درصد باشد. پس از درخواست برداشت، در طول 60 دقیقه مبالغ به حساب شما، واریز می‌شوند.

✔️انتقال بانکی

بروکر کوتکس از انتقال بانکی محلی در بسیار از کشورها پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید از طریق بانکداری اینترنتی یا شماره حساب خود، اقدام به برداشت بپردازید. برای مثال کوتکس با بانک‌هایی در برزیل، پرو، آرژانتین، کلمبیا، آسیا، آفریقا و غیره همکاری دارد.

✔️بیت کوین – Bitcoin

یکی از روش های محبوب برداشت از طریق بیت کوین در کوتکس است. این روش ساده و امن است و مبلغ به سرعت منتقل می‌شود. هیچ هزینه‌ای برای برداشت از طریق بیت کوین در کوتکس دریافت نمی‌شود.

✔️آلت‌کوین‌ها – Altcoins

برداشت از طریق آلت‌کوین‌ها مانند روش بیت کوین است. هیچ هزینه‌ای برای برداشت با این کریپتوکارنسی ها در کوتکس دریافت نمی‌شود. مقدار برداشت در یک چشم به هم زدن پس از تایید هویت معامله گر انجام می‌شود.

✔️اتریوم – Ethereum

روش اتریوم امن است و مخصوصا برای مواقعی که می‌خواهید مبلغی را ذخیره کنید، مناسب می باشد. در بخش انتخاب روش برداشت، گزینه اتریوم را انتخاب کنید تا به این روش دسترسی داشته باشید. پس از احراز هویت، در عرض یک ساعت مبالغ برداشتی به حساب اتریوم شما منظور می‌شود.

✔️استیبل ‌کوین ها – Stablecoins

استیبل کوین ها راهی ساده و امن برای برداشت از حساب Quotex محسوب می‌شوند. هیچ هزینه‌ای برای برداشت از این راه دریافت نمی‌شود. این یک راه بدون مشکل برای انتقال مبالغ است و لازم نیست نگران نوسانات بازار رمزارز در کوتکس باشید. برداشت حداکثر تا یک ساعت انجام می‌شود.

افتتاح حساب در بروکر کوتکس

💎هزینه برداشت در بروکر کوتکس Quotex

نصب بروکر کوتکس قوانین بروکر کوتکس قوانین بروکر کوتکس پلتفرم کوتکس

بروکر کوتکس Quotex نسبت سودآوری را برای هر نماد مشخص می‌کند و این به عناصری مانند رویدادهای اقتصادی، نقدینگی نماد و زمان اجرای معامله بستگی دارد.

برای مثال جفت ارز EUR/USD در حال حاضر با 80 درصد سود معامله می‌شود.

این یعنی معامله گری که به میزان 1,000 دلار در این جفت ارز سرمایه گذاری کرده‌ است و جهت حرکت بازار را در بازه زمانی مشخصی درست حدس زده،‌ 1800 دلار دریافت می‌کند.

در فرایند معاملاتی اصلا کمیسیون کوتکس دریافت نمی‌شود و در هنگام واریز و برداشت نیز هیچ هزینه‌ای از طرف این بروکر، از معامله گران دریافت نمی‌شود.

🔱مشکلات برداشت از حساب کوتکس

اگر در هنگام برداشت از بروکر کوتکس با مشکلی مواجه شدید، باید نکات خاصی را به یاد داشته باشید. قبل از هر چیز، شما باید به طور کامل حساب خود را تایید کرده و مراحل احراز هویت را کامل نمایید. این یعنی باید مدارک احراز هویت خود را در سایت بروکر کوتکس آپلود کنید.

پس از این، پشتیبانی کوتکس هویت شما را تایید خواهد کرد. این کار برای جلوگیری از پولشویی انجام می‌شود. علاوه بر این، ممکن است کوتکس از شما بخواهد که روش پرداخت خود را تایید کنید.

در این شرایط ممکن است بروکر بخواهد که مدارکی از روش برداشت شما ببیند تا مطمئن شود، خودتان در حال برداشت هستید. این یک لایه امنیتی برای مقابله با هکرهاست.

بنابراین اگر با مشکلی در هنگام برداشت مواجه شدید، ایمیل خود را بررسی کنید تا ببینید از طرف پشتیبانی مشتریان کوتکس ایمیلی دریافت کرده‌اید یا خیر.

به منظور حل کردن مشکلات خود، می‌توانید خودتان با پشتیانی مشتریان بروکر ارتباط برقرار کنید.

بررسی بروکر کوتکس ثبت نام بروکر کوتکس بروکر باینری آپشن کوتکس ورود به بروکر کوتکس

بروکر کوتکس به معامله گران از این کشورها امکان برداشت ارائه می‌‌کند: عربستان سعودی، تایلند، کانادا، قطر، انگلستان، سوئد، آفریقای جنوبی، امارات، سنگاپور، استرالیا، آلمان، هنگ کنگ، هند، فرانسه، نروژ، ایتالیا، دانمارک، آمریکا، کویت، لوکزامبورگ و کشورهای دیگر.

افتتاح حساب در بروکر کوتکس

🎁مدارک لازم برای برداشت از حساب کوتکس

بررسی بروکر کوتکس بروکر کوتکس بروکر کوتکس چیست اموزش بروکر کوتکس

معمولا برای انجام برداشت نیازی به مدارک اضافه نیست. با این حال این بروکر ممکن است در مواقعی با تشخیص خود از شما اطلاعات شخصی با ارائه مدارک خاصی بخواهد.

معمولا این کار برای جلوگیری از معامله غیرقانونی، کلاهبرداری و پولشویی انجام می‌شود.

لیست مدارک مورد نیاز کوتاه است و فرایند ارائه کردن آنها نیز نیازمند زمان یا تلاش قابل توجهی نیست و به راحتی می‌توانید این روند را پشت سر بگذارید.

⭐️اهرم و بونوس کوتکس

بروکر کوتکس در حال حاضر اهرمی ارائه نمی‌کند و این مورد با وجود اینکه ممکن است دسترسی برخی معامله گران تازه کار به بازارها را محدود کند، از طرف دیگر از ضررهای زیاد نیز، جلوگیری می کند.

بروکر کوتکس بونوس های بسیاری را برای معامله گران فراهم کرده است. بونوس واریز کوتکس معمولا از 10 درصد تا 50 درصد مبلغ واریز ارائه می‌شود. برای مثال معامله گران می‌توانند 50 درصد از مبلغ واریزی خود را به عنوان بونوس خوش‌آمدگویی، اضافه بر میزان شارژ خود، دریافت کنند.

این یک مشوق بزرگ و یک تکنیک عالی برای ارتقای سرمایه اولیه برای معامله در بروکر کوتکس محسوب می‌شود.

بروکر باینری کوتکس بروکر کوتکس چیست بروکر کیوتکس ثبت نام بروکر کوتکس

✔️توصیه متخصصان درباره برداشت های سریع و بدون هزینه در کوتکس

بروکر کوتکس راه‌های آسان و راحتی برای برداشت مبالغ، بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه تراکنشی را برای معامله گران فراهم کرده است.

علاوه بر این، تمام فرایند برداشت پول از کوتکس کاملا امن و حفاظت شده است. برای راحتی شما انواع راه‌های واریز و برداشت کوتکس ارائه شده است.

از نظر ما کوتکس یکی از بهترین خدمات برداشت پول را بین بروکرهای معاملاتی ارائه می‌کند. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، با کارشناسان ما در پشتیبانی تلگرام، تماس بگیرید.

افتتاح حساب در بروکر کوتکس

سوالات متداول

برداشت از کوتکس چقدر زمان می‌برد؟

معمولا برداشت از حساب بروکر کوتکس از 1 تا 5 روز کاری زمان می‌برد و این مدت، به روش برداشتی که شما انتخاب کرده‌اید نیز، بستگی دارد.

 

حداقل برداشت از کوتکس چقدر است؟

حداقل برداشت از بروکر کوتکس معمولا 10 دلار برای اکثر روش های پرداخت است. برای برداشت از طریق بیت کوین، حداقل برداشت 50 دلار تعیین شده است.

چه روش های پرداختی برای برداشت از کوتکس در دسترس است؟

شما می‌توانید از طریق کارت های اعتباری ویزا، مسترکارت، انتقال بانکی محلی، بیت کوین، آلت کوین ها، اتریوم یا اسکریل به برداشت از حساب کوتکس در هر زمانی بپردازید.

هزینه برداشت از حساب کوتکس چقدر است؟

بروکر کوتکس هیچ هزینه‌ای برای برداشت از حساب دریافت نمی‌کند. البته ممکن است روش های پرداختی که انتخاب می‌کنید، خودشان از شما هزینه‌ای برای برداشت دریافت نمایند.

نظرها (31)
بیتا
2023-10-22 5:12 ب.ظ

برای واریز و برداشت کوتکس باید حتما حسابم رو احراز هویت کنم؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-10-23 8:32 ق.ظ

شارژ حساب کوتکس، نیازی به احراز هویت ندارد، اما برداشت از آن حتما باید پس از تایید حساب انجام شود. دقت داشته باشید که روش برداشت از کوتکس نیز، با روش شارژ می بایست یکی باشد.

شمیم
2023-10-31 9:34 ق.ظ

وقت بخیر
من سه روز پیش درخواست برداشت از کوتکس رو دادم، هنوز پولی به حسابم نیومده, چی کار کنم؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-10-31 11:18 ق.ظ

می توانید از طریق پشتیبانی، پیگیری برداشت خود را انجام دهید. در ضمن کارشناسان ما نیز در پشتیبانی تلگرام، شما را در جهت پیگیری برداشت از حساب کوتکس، راهنمایی و کمک می کنند.

رفیع
2023-11-02 7:04 ب.ظ

درود
برداشت از حساب کوتکس با تاپ چنج یا نوبیتکس انجام میشه؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-11-02 7:16 ب.ظ

بله. شما می توانید با افتتاح حساب در این صرافی ها، برداشت از کوتکس را انجام دهید. در نظر داشته باشید که برای برداشت با هر روشی، می بایست حتما با همان روش، واریز به بروکر را انجام داده باشید.

مرضیه
2023-11-08 9:53 ب.ظ

وقت بخیر
برداشت از حساب کوتکس با تتر بهتره یا با پرفکت مانی؟ کدوم روش برداشت از حساب کوتکس سریع تر هست؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-11-09 3:34 ب.ظ

پیشنهاد ما برداشت از طریق تتر می باشد. هم هزینه کمتری دارد و هم سریع تر انجام می شود. دقت کنید که برای انتقال تتر، از شبکه ترون/TRC20 استفاده نمایید. هزینه انتقال در این شبکه، زیر 1$ می باشد.

یاس
2023-11-15 9:53 ب.ظ

کدام روش برداشت از حساب کوتکس سریع تر هست؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-11-15 11:11 ب.ظ

دو روش پرفکت مانی و تتر، سرعت بالا و هزینه کم دارند. در بین این دو روش، تتر روش سریعتری می باشد.

مهشید
2023-11-17 11:04 ب.ظ

بهترین روش برداشت کوتکس چیست؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-11-19 2:00 ق.ظ

دو روش برای برداشت از کوتکس مناسب است:
1#: برداشت با تتر
2#: برداشت از طریق پرفکت مانی
برداشت با تتر، به مراتب سریع تر و کم هزینه تر از روش پرفکت مانی می باشد.

مهدی نعیمی
2023-11-20 11:22 ب.ظ

وقت بخیر،
من با پرفکت مانی واریز و برداشت کوتکس رو انجام میدم.واقعا سریعه👍👍

پاسخ
مریم
2023-11-20 11:27 ب.ظ

واریز و برداشت کوتکس چقدر طول میکشه؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-11-22 10:18 ب.ظ

واریز در کمتر از یک ساعت بعد از رسیدن پول به حساب کوتکس از هر طریقی که قصد انتقال آن را دارید. برداشت هم در کمتر از 24 ساعت انجام می شود.

نسرین اکبر زاده
2023-11-21 10:39 ب.ظ

در برداشت از کوتکس به غیر از روش کریپتو و کیف پول های الکترونیکی از چه روش دیگه ای میتونم استفاده کنم؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-11-22 3:27 ب.ظ

در حال حاضر، تنها این دو روش برای ایرانیان جهت برداشت موجود می باشد.

فهیمه
2023-11-22 10:29 ب.ظ

آیا می توانم با کارت اقامت ترکیه از روش برداشت از بانک محلی اقدام به برداشت از حساب کوتکس بکنم؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-11-23 11:06 ق.ظ

بروکر کوتکس، تبادل مالی با بانک های ترکیه ندارد. به همین دلیل شما می توانید از روش های پرفکت مانی و تتر برای انتقال پول به این بروکر، استفاده نمایید.

یارا تمبرچی
2023-11-29 1:24 ق.ظ

الان تقریبا 48 ساعت از ارسال درخواست برداشت از کوتکس، میگذره و پولی به حساب من واریز نشده. چی کار کنم؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-11-29 11:03 ق.ظ

شما می تواتید با پشتیبانی کوتکس تماس بگیرید و درخواست برداشت خود را پیگیری نمایید. در ضمن، کارشناسان ما در پشتیبانی تلگرام نیز، می توانند به شما کمک کنند.

پروانه ذبیحی
2023-12-01 2:50 ب.ظ

سقف برداشت حساب کوتکس چقدره؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-12-02 10:33 ق.ظ

شما می توانید کل موجودی حساب خود را در یک درخواست برداشت کنید و برداشت از کوتکس، ماکزیمم ندارد.

نجمه
2023-12-07 12:00 ب.ظ

درود،
بهترین روش های برداشت از کوتکس در ایران کدوم روش هست؟ موقع برداشت باید حتما وریفای انجام بدیم؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-12-07 3:57 ب.ظ

بهترین و سریعترین روش، برداشت از کوتکس با تتر می باشد. احراز هویت کوتکس برای تمامی روش های برداشت، الزامی است.

ناهید
2023-12-08 9:43 ب.ظ

برای برداشت از کوتکس اولین کاری که باید بکنم چیه؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-12-09 8:24 ق.ظ

شما می بایست در خواست خود را از طریق حساب کاربری تان در بروکر کوتکس ثبت کنید. دقت داشته باشید که برای برداشت از کوتکس، از همان روشی که شارژ را انجام داده اید، برداشت را هم درخواست دهید.

یوسف
2023-12-16 10:08 ب.ظ

مدارک لازم برای برداشت از حساب کوتکس چیه؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-12-17 10:49 ب.ظ

اگر احراز هویت خود را در کوتکس، انجام داده اید، برای برداشت، نیازی به ارائه مدرک ندارید.

رضا آقایی
2023-12-18 4:21 ب.ظ

آیا برداشت از کوتکس به محض ورود به quotex امکان پذیره؟

پاسخ
ناصر احمدی
2023-12-18 11:59 ب.ظ

شما پس از انجام اخراز هویت کوتکس، هر زمان که بخواهید، می توانید برداشت خود را انجام دهید.

درج نظر