🎯 معرفی بهترین بروکرهای کپی تریدینگ در ایران ❇️

🔶راهنمای کپی تریدینگ ارز دیجیتال – بهترین بروکر کپی ترید کریپتو

کپی معاملات در سالهای اخیر بخش عمده‌ای از توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. کپی تریدینگ نیازمند دانش و مهارت معاملاتی نیست و شما می‌توانید با اختصاص کمترین زمان، از بازارهای معاملاتی از جمله ترید کریپتو، سودآوری کنید.

در واقع کپی معاملات برترین تریدرهای بازار، می‌تواند موفقیت قابل توجهی برای شما به همراه داشته باشد. این مخصوصا در بازار ارزهای دیجیتال که نوسان و ریسک بالایی در آن وجود دارد، مفید و کاربردی است. شما می توانید با افتتاح حساب در بروکرهای فارکس، از خدمات اپلیکیشن کپی تریدینگ ارز دیجیتال استفاده نمایید.

با این حال این مسیر به اندازه‌ای که فکر می‌کنید، ساده نیست و دارای موانع و نکاتی است که قبل از ورود به دنیای کپی تریدینگ ارز دیجیتال، باید از آنها اطلاع داشته باشید.

در این مطلب سعی می‌کنیم تمام مواردی که برای کپی ترید انواع کریپتو نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم. از جمله موضوعات مهمی که در این مطلب فرا می‌گیرید:

 • مفهوم کپی ترید ارز دیجیتال و مزایای آن
 • انواع خدمات کپی تریدینگ کریپتو
 • بهترین پلتفرم های کپی ترید
 • شرایط کپی تریدینگ برای سرمایه گذاران ایرانی
 • دیدگاه کارشناسان در زمینه کپی معاملات رمزارزها
انواع کپی تریدکپی تریدینگ ارز دیجیتال در ایران بهترین سایت کپی تریدینگ ارز دیجیتال کپی ترید کریپتو
راهنمای کپی تریدینگ ارز دیجیتال

 

🟣بهترین سایت های کپی ترید برای ایرانیان 🟢مزایا
بروکر آلپاری خدمات کامل به ایرانیان
بروکر لایت فایننس روش های واریز و برداشت متنوع
بروکر ویندزور تعداد رمزارزهای متنوع
بروکر آمارکتس ارانه لوریج بالا
بینگ اکس (BingX) اعتبار و امنیت بالا، امکان احراز هویت ایرانیان
مکسی (MEXC) کارمزدهای به صرفه برای کپی ترید
بلوترید پلتفرم ایرانی، بونوس 30 روز رایگان

 

♋️کپی تریدینگ ارز دیجیتال چیست؟ – مزایای کپی ترید کریپتو

شاید در ابتدا مفهوم کپی ترید برایتان واضح به نظر برسد، اما پلتفرم های مختلف با روش های مختلفی سیستم کپی معاملات خود را پیاده‌ سازی کرده‌اند و آشنایی با هر روش اهمیت بالایی دارد.

مزیت اصلی کپی تریدینگ رمزارزها، عدم نیاز به دانش معاملاتی حرفه‌ای و صرفه جویی در زمان است. شما می‌توانید با اختصاص زمان بسیار کوتاهی در روز، سودآوری نسبتا بالایی داشته باشید.

برای بهره گیری از کپی تریدینگ شما باید با انواع آن آشنا شوید:

✔️تفاوت کپی ترید اتوماتیک و کپی ترید دستی

همانطور که از نام آن مشخص است، در کپی ترید اتوماتیک، شما با انتخاب یک معامله گر باتجربه، حساب خود را به او متصل کرده و هر معامله‌ رمزارزی در آن حساب انجام شود، برای حساب شما نیز کپی می‌شود.

البته شما می‌توانید از تنظیمات مختلفی استفاده کنید تا تنها در شرایط خاصی کپی صورت گیرد و سقف مشخصی برای ضرر و سرمایه معامله تعیین نمایید.

در کپی ترید دستی، شما خودتان معاملاتی که می‌خواهید را کپی می‌کنید. این روش با اینکه وقت گیر است؛ اما کنترل بیشتری برای شما مهیا می‌کند تا در شرایط نامساعد نوسان رمزارزها و غیر قابل پیش‌بینی بودن روند قیمت‌ ها، دچار ضررهای ناخواسته نشوید.

✔️سوشال تریدینگ ارزهای دیجیتال – معاملات اجتماعی کریپتو

معاملات اجتماعی ارزهای دیجیتال در واقع فراتر از کپی تریدینگ است و در آن شما می‌توانید با تریدرهای دیگر تعامل کنید و ترفندها و استراتژی های جدیدی را به دست آورید.

در سوشال تریدینگ شما نمی‌توانید به طور اتوماتیک به کپی معاملات ارزهای دیجیتال بپردازید؛ اما با بررسی استراتژی های مختلف و استفاده از دانش معامله گران دیگر، می‌توانید طبق دیدگاه و ترفندهای تریدرهای دیگر، معامله باز کنید.

✔️میرور تریدینگ ارزهای دیجیتال – Mirror Trading

برخی مواقع کپی کردن یک تریدر خاص ممکن است جوابگوی نیاز شما نباشد. در میرور تریدینگ شما می‌توانید به کپی یک استراتژی خاص برای رمزارزها بپردازید.

این استراتژی به جای اینکه صرفا توسط یک تریدر ایجاد شده باشد، ممکن است توسط گروهی از تریدرهای حرفه‌ای ایجاد شده باشد.

امکان کپی ترید رمزارزها به صورت اتوماتیک با میرور تریدینگ وجود دارد. البته در استفاده از میرور تریدینگ احتیاط کنید، چون یک استراتژی در همه شرایط بازار جوابگو نیست.

 

🎯بهترین سایت کپی تریدینگ ارز دیجیتال

اکثر بروکرهای معاملاتی خدمات کپی ترید برای رمزارزها را نیز ارائه می‌کنند. از بین این کارگزاری ها می‌توان به بروکرهای زیر اشاره کرد:

 • بروکر آلپاری
 • بروکر لایت فایننس
 • بروکر ویندزور
 • بروکر آمارکتس

با این حال پلتفرم هایی که به طور اختصاصی خدمات ترید ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کنند، در زمینه کپی ترید کریپتو، پیشرو هستند.

کپی ترید ارز دیجیتالکپی تریدر ارز دیجیتال بهترین کپی تریدیر ارز دیجیتال نرم افزار کپی ترید ارز دیجیتال
بهترین سایت کپی تریدینگ ارز دیجیتال

 

برخی از این سایت های کپی ترید ارز دیجیتال را در زیر به همراه مزایای آنها نام برده‌ایم:

 1. ایتورو (eToro): امنیت و محبوبیت بسیار بالا، امکانات پیشرفته و قابلیت چت با تریدرهای حرفه‌ای
 2. بای بیت (ByBit): کارمزد و کمیسیون کم کپی ترید، قابل اطمینان و طیف گسترده رمزارزها
 3. کوکوین (KuCoin): امکان کپی معاملات از طریق برنامه Alpha Impact، قابلیت KuCoin S در اپلیکیشن کپی تریدینگ ارز دیجیتال برای تبادل نظر
 4. مکسس (MEXC): بیش از 1500 رمزارز برای کپی تریدینگ، کارمزدهای بسیار کم و بونوس های جذاب

بهتر است طبق شرایط معاملاتی خود و رمزارزهایی که می‌خواهید کپی کنید، به بررسی جزئیات پلتفرم های کپی ترید ارز دیجیتال بپردازید و گزینه مناسب خود را انتخاب نمایید.

 

🔥کپی تریدینگ ارز دیجیتال در ایران

با وجود گزینه های بسیار جذاب در بین پلتفرم های کپی تریدینگ خارجی، سرمایه گذارانی که داخل ایران هستند ممکن است، در کپی ترید با این پلتفرم ها دچار مشکل شوند.

بسیاری از پلتفرم های خارجی، ایران را در لیست تحریم های خود قرار داده‌اند و در صورت مشخص شدن اینکه شما از داخل ایران در حال کپی ترید هستید، ممکن است حساب شما مسدود شود.

با این حال پلتفرم هایی وجود دارد که از معامله گران ایرانی پشتیبانی می‌کنند یا اینکه به طور کلی یک پلتفرم کپی ترید رمزارز ایرانی محسوب می‌شوند:

بینگ اکس (BingX): این صرافی خارجی در حال حاضر از معامله گران ایرانی پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید بدون مشکل از تمام خدمات آن استفاده کنید.

مکسی (MEXC): این پلتفرم به طور کلی یکی از بهترین گزینه‌ های بین‌المللی محسوب می‌شود  و هزینه های کمی برای کپی ترید دریافت می‌کند. با اینکه این بروکر مشکلی با کاربران ایرانی ندارد؛ اما امکان احراز هویت برای کپی تریدرهای ایرانی وجود ندارد. با این حال شما می‌توانید بدون احراز هویت در این بروکر فعالیت کنید و تا 20 بیت کوین نیز به صورت روزانه برداشت نمایید.

بلوترید (TradingHouse): این پلتفرم کپی ترید ارزهای دیجیتال، جزو معدود سایت های ایرانی است که به ارائه خدمات کپی تریدینگ کریپتو می‌پردازد. بنابراین نیازی نیست نگران مسدود شدن حساب خود یا عدم دسترسی به وب‌سایت این پلتفرم ارز دیجیتال باشید.

توجه داشته باشید که پلتفرم بلوترید، بونوس 30 روزه کپی ترید رایگان را به مشتریان خود ارائه می‌کند. بنابراین می‌توانید بدون ریسک، به تست کردن امکانات آن بپردازید.

 

🔍نظر کارشناسان در مورد کپی ترید در ارز دیجیتال

به طور کلی، کپی تریدینگ در حال حاضر یکی موضوعات داغ بازارهای کریپتو محسوب می‌شود. اگر بتوانید یک پلتفرم کپی ترید امن و متناسب با شرایط خود پیدا کنید، مسیر خود را برای سودآوری از بازار ارزهای دیجیتال بسیار هموار خواهید کرد.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه به واریز سرمایه خود به پلتفرم‌ های کپی ترید بپردازید، با مشاوران متخصص در این زمینه مشورت کنید و تحقیق لازم را انجام بدهید.

در صورت نیاز به مشاوره، با کارشناسان ما در پشتیبانی تلگرام، تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

❓بهترین پلتفرم کپی ترید کریپتو چیست؟

✅پلتفرم های مختلفی خدمات کپی تریدینگ رمزارز ارائه می‌کنند. برای هر سرمایه گذار با توجه به شرایطی که دارد و رمزارزهایی که می‌خواهد کپی کند، بهترین پلتفرم متفاوت است.

به طور کلی، هر چقدر بروکرهای فارکس امن‌تر باشد و هزینه کپی ترید کمتری داشته باشد، بهتر است.

❓آیا سوشال تریدینگ همان کپی تریدینگ است؟

خیر، معاملات اجتماعی یا سوشال تریدینگ در واقع قابلیتی است که شما می‌توانید با آن استراتژی و ایده‌ های معاملاتی جدیدی پیدا کنید و سپس خودتان با استفاده از تجربه تریدهای حرفه‌ای، به معامله بپردازید.

❓آیا کپی ترید ارزهای دیجیتال برای ایرانیان امکان پذیر است؟

✅با اینکه پلتفرم های خارجی محدودیت هایی برای سرمایه گذاران ایرانی ایجاد کرده‌اند؛ اما به طور کلی گزینه‌ هایی وجود دارند که از ایرانیان پشتیبانی می‌کنند.

اخیرا برخی پلتفرم های کپی ترید ایرانی نیز در دسترس قرار گرفته‌اند. از جمله بهترین بروکرهای کپی تریدینگ عبارتند از:

 • بروکر آلپاری
 • بروکر لایت فایننس
 • بروکر ویندزور
 • بروکر آمارکتس
درج نظر