کلاهبرداری بروکر آرون گروپس (AronGroups) صحت دارد؟

کلاهبرداری آرون گروپس
امروزه شایعات بسیاری پیرامون کلاهبرداری آرون گروپس وجود دارد که باعث شک و شبهه هایی در خصوص اعتبار آرون گروپس شده است!

تاریخچه و سابقه فعالیت آرون گروپس

آرون گروپس (Aron Groups) یکی از هزاران بروکر فعال در بازار فارکس است که احتمالا شما هم نام آن را شنیده اید. بروکر آرون گروپس در سال 2020 فعالیت خود را آغاز کرد، این کارگزاری در مدت زمان بسیار کوتاهی موفق شد مخاطبین بسیاری را به سمت خود جذب کرده و به محبوبیت بالایی در میان تریدرهای فارکس دست یابد. با این حال، شایعاتی پیرامون «کلاهبرداری آرون گروپس» وجود دارد که باعث شده امنیت و وجهه این بروکر به خطر بیفتد. از همین روی، سوال پیش می آید که “آیا واقعا کلاهبرداری آرون گروپس حقیقت دارد؟” با ما تا پایان این مقاله همراه شوید تا با بررسی اعتبار آرون گروپس، به پاسخ این پرسش دست یابیم و قبل ازاقدام جهت کپی ترید در آرون گروپس، از شفافیت تاریخچه آن اطمینان حاصل کنیم.

جزئیات مربوط به بروکر آرون گروپس مشخصات
نام بروکر آرون گروپس/ Aron Groups
دفتر مرکزی قبرس
سال تاسیس 2020
نوع خدمات ارائه خدمات فارکس و کریپتو [ارزهای دیجیتال]
آدرس سایت آرون گروپس https://arongroups.co/fa
رگوله “FSA”
نوع رگوله آفشور
امنیت ضعیف!

رگولاتوری و مجوزهای رسمی

شایعات و همچنین کامنت های منفی در رابطه با کلاهبرداری آرون گروپس به قدری زیاد است که بیشتر سرمایه گذاران را به فکر فرو می برد! این بروکر با ارائه خدمات با کیفیت، بونوس های متعدد، انواع حساب های تجاری با ویژگی های منحصر به فرد و … در مدت زمان کوتاهی موفق شد معامله گران بسیاری را به سمت خود جذب کند. این در حالی است که شک و شبهه هایی در رابطه با اعتبار آرون گروپس وجود دارد که باعث نگرانی سرمایه گذاران این بروکر شده است. به نظر می رسد علت عمده این بدگمانی ها رگوله آرون گروپس است چر اکه این بروکر از رگوله معتبری برخوردار نیست و تحت نظارت شرکت “Aron Ltd” به مدیریت «فرزاد وجیهی» فعالیت می کند. درواقع این بروکر از رگوله معتبر اروپایی برخوردار نیست و دارای رگلاتوری آفشور “FSA” می باشد. این مجوز جزو رگوله های معتبر فارکس نیست و از سطح امنیت پایینی برخوردار می باشد!

کلاهبرداری بروکر آرون گروپس شایعه است؟

همان طور که گفته شد رگوله بروکر آرون گروپس معتبر نیست و این امر می تواند دلیل بزرگی برای کلاهبرداری بروکر باشد! با توجه به سابقه فعالیت کوتاه مدت و عدم دریافت مجوز معتبر توسط این بروکر، بسیاری از کاربران ادعا دارند که کلاهبرداری آرون گروپس حقیقت دارد. همچنین، نمایندگی بروکر آرون گروپس در گذشته داخل ایران قرار داشت اما به دلیل مشکلات متعدد، دفتر این کارگزاری تازه تاسیس به شهر استانبول شد. این بروکر به دست کاری قیمت ها و جرایم مالی متهم شده بود که البته بعدا تبرئه شد. در حال حاضر، با قاطعیت تمام نمی توان گفت که کلاهبرداری آرون گروپس حقیقت دارد، اما این کارگزاری از اعتبار بالایی نیز برخوردار نیست!

آیا کلاهبرداری آرون گروپس حقیقت دارد؟
نمی توان با قاطعیت در مورد کلاهبرداری آرون گروپس نظر داد، اما این بروکر از اتهام های کلاهبرداری تبرئه شد.

اعتبار سنجی بروکر آرون گروپس

بروکر آرون گروپس دارای رگوله “FSA” یا “SVGFSA” است و دفاتر نمایندگی آن در قبرس [شهر لیماسول] و همچنین جزایر مارشال قرار دارد. این پلتفرم معاملاتی با شماره ثبت “LLC2020542” در سنت وینسنت واقع شده است. آرون گروپس دارای مجوزهای معتبر نیست و همین امر باعث شده کلاهبرداری آرون گروپس در هاله ای از ابهام باقی بماند.

نظرات و تجارب کاربران درباره آرون گروپس

نظرات درباره بروکر آرون گروپس بسیار متفاوت است و برخی از کاربران از این بروکر راضی و برخی دیگر ناراضی هستند. به هر حال، بررسی نظرات و تجربه فعالیت کاربران در این بروکر می تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار ما بگذارد. به همین خاطر، ما در ادامه نظرات برخی از سرمایه گذاران بروکر آرون گروپس در وب سایت تراست پایلوت (Aron Groups) را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

  • نظر کاربر اول: “من به مدت 3 ماه از این بروکر استفاده کردم، آرون از پشتیبانی سریع برای کمک و سپرده گذاری و برداشت آسان بدون کمیسیون برخوردار است. من از آرون گروپس رضایت دارم.”
  • نظر کاربر دوم: “این کارگزار خیلی وقت من را هدر داد، من همه الزامات را گذرانده ام اما آنها پاداش من را رد کردند.”
  • نظر کاربر سوم: “الان 1 هفته از درخواست برداشت پول من گذشته است و هنوز سرمایه خود را دریافت نکرده ام!”
  • نظر کاربر چهارم: “آنها بهترین کارگزار در خاورمیانه هستند، کمترین کمیسیون و بهترین پشتیبانی مشتری را دارند، من قطعا آنها را به مردم اروپا نیز توصیه می کنم.”

همان طور که مشاهده می کنید، کامنت ها درباره اعتبار آرون گروپس و عملکرد آن در معاملات بسیار متفاوت است. با این حال، باید توجه داشت که امتیاز کارگزاری آرون گروپس در سایت تراست پایلوت “3.4” است؛ این یعنی کامنت های مثبت درباره آرون گروپس بیشتر از نظرات منفی بوده است.

نظرات کارشناسان درباره بروکر آرون گروپس

آرون گروپس در طی سالیان فعالیت خود تلاش کرده است تا رگوله های معتبر اروپایی را دریافت کند اما شایعات پیرامون کلاهبرداری و همچنین تحریم ها بر علیه کشور ایران، دست به دست هم داده اند تا این بروکر نتواند مجوزهای لازم را اخذ کند. با این حال، اگر بخواهیم از نگاه تخصصی اعتبار آرون گروپس را بسنجیم، در نظر گرفتن رگوله و سابقه فعالیت کارگزاری، 2 اصل مهم در انتخاب پلتفرم معاملاتی محسوب می شود که ارون گروپس فاقد هر دوی آن ها است! به همین دلیل برای نظر تخصصی درباره آرون گروپس باید بگوییم که ثبت نام در این پلتفرم هنوز منطقی نیست؛ مگر آنکه در آینده مجوزهای بیشتر و معتبری دریافت کند و فعالیت درخشانی از خود به جای بگذارد.

نظر کارشناسان درباره آرون گروپس
با توجه به رگوله نامعتبر و عدم داشتن سابقه فعالیت طولانی مدت در بازارهای مالی، اعتبار آرون گروپس کم است.

در نهایت آیا بروکر آرون گروپس قابل اطمینان است؟

پیشنهاد در رابطه با استفاده/عدم استفاده از بروکر آرون گروپس، هنوز به طور قطعی مشخص نیست و این بروکر باید خود را به کاربران بیشتری اثبات کند! آرون گروپس از رگوله معتبری برخوردار نیست و به همین خاطر نمی تواند اطمینان خاطر را برای مشتریان خود رقم بزند. با این حال، آرون گروپس از خدمات بسیار جذابی در زمینه ارائه بونوس، سرعت بالای معاملات، پشتیبانی عالی از مشتریان، ارائه انواع حساب های تجاری و … برخوردار می باشد که سرمایه گذاران بسیاری را به سمت خود کشانده است. شما چه تجربه ای از آرون گروپس دارید؟! آیا از آن استفاده می کنید؟

سوالات متداول

✔️ آیا کلاهبرداری آرون گروپس حقیقت دارد؟

هنوز سند و مدرک معتبری در رابطه با کلاهبرداری آرون گروپس وجود ندارد، اما نداشتن یک رگوله معتبر و همچنین سابقه فعالیت طولانی مدت، گمانه زنی ها درخصوص کلاهبرداری این بروکر را افزایش می دهد.

✔️ اعتبار آرون گروپس در چه سطحی قرار دارد؟

گروه آرون گروپس دارای رگوله آفشور “FSA/SVGFSA” برخوردار است که جزو مجوزهای ضعیف و نامعتبر به شمار می رود.

✔️ آیا مدیرعامل و موسس آرون گروپس ایرانی است؟

بله؛ آرون گروپس از سوی فرزاد وجیهی تاسیس شده و هم اکنون این شخص مدیریت بروکر آرون را برعهده دارد.

درج نظر